IVETA VONYIKOVÁ # Záclony, závesy, tapety a zrkadlá

Exkluzívne kolekcie šité na mieru…

Návrhom interiérov, dekorovaniu okien a stien sa s nadšením venujeme už 15 rokov.

Dlhoročné skúsenosti, referencie od klientov, kvalitné materiály a ich aplikácia v interiéry predstavujú základ nášho úspechu. Každému interiéru sa venujeme s individuálnym prístupom a na 100% – preto prinášame riešenia šité pre vás. Ponúkame kvalitné poradenstvo a kompletnú realizáciu.

Ak ešte nemáte zariadený interiér, radi Vám ho navrhneme. Ak ho už zariadený máte,  avšak potrebujete ho dotvoriť, nadekorovať, dodať štýl a zútulniť, tak ste na správnom mieste.

V našom štúdiu Vám navrhneme kolekcie látok na záclony, závesy, vankúše, prehozy na posteľ, posteľné prádlo a k tomu doladíme tapety či fototapety, luxusné zrkadlá, ktoré Vám  vyrobíme na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Závesné systémy, dizajnové garniže, ktoré je možné napojiť aj na inteligentný systém Vášho domu, či bytu.

V našom štúdiu Vám tím kreatívnych interiérových dizajnérok a architektiek navrhne dizajnový a zároveň funkčný interiér. Pripravíme Vám 2D podklady, 3D vizualizácie či video-prezentácie.

V našej ponuke sú  popredné svetové značky ako Jim Thompson, Ralph Lauren, Christian Lacroix či svetoznáma architektka Zaha Hadid, Alhambra, Designers Guild, Prestigious Textiles, Rasch, Texam či Marburg.

Každý klient je pre nás jedinečný a preto je individuálny prístup na prvom mieste.

IVETA VONYIKOVÁ # Záclony, závesy, tapety a zrkadlá

Novinky

Prevádzková doba

Zmena prevádzkovej doby New Living Center - Bratislava (2-5.4.2021)

Zmena otváracích hodín showroomu Iveta Vonyiková

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás upozorniť, že prevádzka Iveta Vonyiková...

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...