IVETA VONYIKOVÁ # Záclony, závesy, tapety a zrkadlá

Exkluzívne kolekcie šité na mieru…

Návrhom interiérov, dekorovaniu okien a stien sa s nadšením venujeme už 15 rokov.

Dlhoročné skúsenosti, referencie od klientov, kvalitné materiály a ich aplikácia v interiéry predstavujú základ nášho úspechu. Každému interiéru sa venujeme s individuálnym prístupom a na 100% – preto prinášame riešenia šité pre vás. Ponúkame kvalitné poradenstvo a kompletnú realizáciu.

Ak ešte nemáte zariadený interiér, radi Vám ho navrhneme. Ak ho už zariadený máte,  avšak potrebujete ho dotvoriť, nadekorovať, dodať štýl a zútulniť, tak ste na správnom mieste.

V našom štúdiu Vám navrhneme kolekcie látok na záclony, závesy, vankúše, prehozy na posteľ, posteľné prádlo a k tomu doladíme tapety či fototapety, luxusné zrkadlá, ktoré Vám  vyrobíme na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Závesné systémy, dizajnové garniže, ktoré je možné napojiť aj na inteligentný systém Vášho domu, či bytu.

V našom štúdiu Vám tím kreatívnych interiérových dizajnérok a architektiek navrhne dizajnový a zároveň funkčný interiér. Pripravíme Vám 2D podklady, 3D vizualizácie či video-prezentácie.

V našej ponuke sú  popredné svetové značky ako Jim Thompson, Ralph Lauren, Christian Lacroix či svetoznáma architektka Zaha Hadid, Alhambra, Designers Guild, Prestigious Textiles, Rasch, Texam či Marburg.

Každý klient je pre nás jedinečný a preto je individuálny prístup na prvom mieste.

IVETA VONYIKOVÁ # Záclony, závesy, tapety a zrkadlá

Novinky

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...