KOMANDOR # Nábytok na mieru, úložné priestory

KOMANDOR je tradičný slovenský výrobca, ktorého špecializáciou je nábytok na mieru. Už 20 rokov garantuje top kvalitu expedovanú priamo zo slovenskej výrobnej prevádzky a obohatenú o služby až k vám domov.

Spoločnosť pôvodne začínala ako výrobca vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Dnes sa KOMANDOR  zameriava na úložné priestory a ich komplexné riešenie v celom produktovom segmente rezidenčného bývania.

K nábytku na mieru z vlastnej výroby ponúkame aj doplnkový sortiment – matrace, stoly, sedačky, koberce, stoličky, detský nábytok a podobne.

Záleží nám na vašom komforte pri zariaďovaní interiéru – preto poskytujeme dizajnéra aj s návštevou do domácnosti, vypracujeme dizajnový návrh a zabezpečíme čistú a kvalitnú montáž u vás doma.

Dôraz kladieme aj na spoľahlivých dodávateľov – aby ste boli s našou prácou spokojní ďalších 20 rokov.

Máte špeciálne požiadavky? U nás to nie je problém – zavolajte nám, napíšte nám, radi nájdeme riešenie.

KOMANDOR # Nábytok na mieru, úložné priestory

Novinky

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...