Le Chomat # Luxusné postele a matrace

Sme symbolom pre luxusné postele a matrace…

Naša spoločnosť LE Chomat je popredný výrobca najluxusnejších prírodných postelí a matracov.
Ich výnimočnosť je dosiahnutá citlivým spojením tradície poctivej ručnej výroby s dlhoročnými skúsenosťami tých najlepších odborníkov, dizajnu a použitím najkvalitnejších materiálov.
Preto je každá posteľ jedinečná, neopakovateľná, zvýrazňujúca individualitu a vkus budúceho majiteľa.

Zruční majstri vyrábajú každú posteľ na zákazku. Dodržiavajú pritom osvedčené tradičné postupy ručnej výroby a precízne prevedenie s dôrazom na každý detail. Prísna kontrola pri výbere použitých materiálov a pri stolárskych aj čalúnnických prácach je pre klientov zárukou tej najvyššej kvality.
Každá posteľ Le Chomat je vyrobená na zákazku a ručne. Pri jej výrobe sa vychádza v ústrety individuálnym požiadavkám budúcich majiteľov na rozmery, tuhosť matraca, či typ použitých čalúnnických materiálov. Súčasne je rešpektovaná špecifickosť každého z partnerov a ich rozdielnosť v hmotnosti a v nárokoch na pocit pohodlia.

Sú používané zásadne najkvalitnejšie prírodné materiály – najušľachtilejšia bavlna, vlna a alpaka, kašmír, kokosové vlákno, masívne vysokohorské smrekové drevo a pravý, hypoalergénne konský vlas. Použité materiály sú z obnoviteľných prírodných zdrojov a výrobné postupy a techniky sú šetrné k životnému prostrediu. Všetky použité materiály sú certifikované, zdravotne nezávadné a vhodné aj pre novorodencov.

Príďte sa o tom presvedčiť do nášho showroomu v New Living Center – Bratislava

Po  –   10:00 – 18:00
Ut   –  10:00 – 18:00
St    –  10:00 – 18:00
Štv  –  10:00 – 18:00
Pia  –  10:00 – 18:00

 

Le Chomat # Luxusné postele a matrace

Novinky

Prevádzková doba

Zmena prevádzkovej doby New Living Center - Bratislava (2-5.4.2021)

Pevádzkové hodiny showroomu Le Chomat

Vážení zákaznici, radi by sme Vám oznámili, že prevádzkové hodiny showroomu Le Chomat počas pracovných dní sú upravené ...

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...