Le Chomat # Luxusné postele a matrace

Sme symbolom pre luxusné postele a matrace…

Naša spoločnosť LE Chomat je popredný výrobca najluxusnejších prírodných postelí a matracov.
Ich výnimočnosť je dosiahnutá citlivým spojením tradície poctivej ručnej výroby s dlhoročnými skúsenosťami tých najlepších odborníkov, dizajnu a použitím najkvalitnejších materiálov.
Preto je každá posteľ jedinečná, neopakovateľná, zvýrazňujúca individualitu a vkus budúceho majiteľa.

Zruční majstri vyrábajú každú posteľ na zákazku. Dodržiavajú pritom osvedčené tradičné postupy ručnej výroby a precízne prevedenie s dôrazom na každý detail. Prísna kontrola pri výbere použitých materiálov a pri stolárskych aj čalúnnických prácach je pre klientov zárukou tej najvyššej kvality.
Každá posteľ Le Chomat je vyrobená na zákazku a ručne. Pri jej výrobe sa vychádza v ústrety individuálnym požiadavkám budúcich majiteľov na rozmery, tuhosť matraca, či typ použitých čalúnnických materiálov. Súčasne je rešpektovaná špecifickosť každého z partnerov a ich rozdielnosť v hmotnosti a v nárokoch na pocit pohodlia.

Sú používané zásadne najkvalitnejšie prírodné materiály – najušľachtilejšia bavlna, vlna a alpaka, kašmír, kokosové vlákno, masívne vysokohorské smrekové drevo a pravý, hypoalergénne konský vlas. Použité materiály sú z obnoviteľných prírodných zdrojov a výrobné postupy a techniky sú šetrné k životnému prostrediu. Všetky použité materiály sú certifikované, zdravotne nezávadné a vhodné aj pre novorodencov.

Príďte sa o tom presvedčiť do nášho showroomu v New Living Center – Bratislava

 

Le Chomat # Luxusné postele a matrace

Novinky

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...