Le Chomat # Luxusné postele a matrace

Sme symbolom pre luxusné postele a matrace…

Naša spoločnosť LE Chomat je popredný výrobca najluxusnejších prírodných postelí a matracov.
Ich výnimočnosť je dosiahnutá citlivým spojením tradície poctivej ručnej výroby s dlhoročnými skúsenosťami tých najlepších odborníkov, dizajnu a použitím najkvalitnejších materiálov.
Preto je každá posteľ jedinečná, neopakovateľná, zvýrazňujúca individualitu a vkus budúceho majiteľa.

Zruční majstri vyrábajú každú posteľ na zákazku. Dodržiavajú pritom osvedčené tradičné postupy ručnej výroby a precízne prevedenie s dôrazom na každý detail. Prísna kontrola pri výbere použitých materiálov a pri stolárskych aj čalúnnických prácach je pre klientov zárukou tej najvyššej kvality.
Každá posteľ Le Chomat je vyrobená na zákazku a ručne. Pri jej výrobe sa vychádza v ústrety individuálnym požiadavkám budúcich majiteľov na rozmery, tuhosť matraca, či typ použitých čalúnnických materiálov. Súčasne je rešpektovaná špecifickosť každého z partnerov a ich rozdielnosť v hmotnosti a v nárokoch na pocit pohodlia.

Sú používané zásadne najkvalitnejšie prírodné materiály – najušľachtilejšia bavlna, vlna a alpaka, kašmír, kokosové vlákno, masívne vysokohorské smrekové drevo a pravý, hypoalergénne konský vlas. Použité materiály sú z obnoviteľných prírodných zdrojov a výrobné postupy a techniky sú šetrné k životnému prostrediu. Všetky použité materiály sú certifikované, zdravotne nezávadné a vhodné aj pre novorodencov.

Príďte sa o tom presvedčiť do nášho showroomu v New Living Center – Bratislava

 

Le Chomat # Luxusné postele a matrace

Novinky

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...