ENLI # Komplexné virtuálne riešenia

ENLI – KOMPLEXNÉ VIRTUÁLNE RIEŠENIA

Existuje spôsob, ako vášmu projektu vdýchnuť dušu. Zažite to s nami vďaka virtuálnej a rozšírenej realite, ktoré vám umožnia vidieť projekt ešte pred samotnou výstavbou.

VIRTUÁLNA REALITA PRE KAŽDÉHO

Pred vami stojí prázdny pozemok. A vy aj napriek tomu môžete vojsť do svojho budúceho domu, ktorý na ňom vyrastie. Prejsť sa od obývačky až po spálňu na poschodí. Všetko vďaka aplikácii s rozšírenou realitou ušitej na mieru len pre vás.

Virtuálna realita

Projekt nakreslený na papieri ožíva vo virtuálnej realite. My vám umožníme prezrieť si ho na obrazovke vášho mobilného zariadenia. Chcete zmeniť farbu steny či vymeniť podlahu? Bez problémov, v tejto realite je možné všetko.

Rozšírená realita

Ako pridať do skutočného priestoru niečo takmer neskutočné. Rozšírenou „augmented“ realitou. Len pomocou mobilného zariadenia postavíte dom na holej lúke, vložíte do obývačky nové kreslo či nájdete správnu cestu v nákupnom centre.

APLIKÁCIA ENLI SPACE

Zariadiť si interiér bytu v papučiach a so šálkou čaju v ruke? Absolútne reálne. Vďaka technológii rozšírenej reality si každý človek bude môcť vložiť objekty do vlastného priestoru, prejsť sa okolo, presúvať, meniť a upravovať ich. Len tak, s aplikáciou v telefóne.

ENLI # Komplexné virtuálne riešenia

Novinky

Oznámenie k mimoriadnej situácii

Vážení zákazníci, Vaše zdravie je pre nás prioritou a preto rešpektujeme nariadenie Vlády SR a z tohto dôvodu zavádzame opatrenia, ktorými by sme chceli zamedziť šíreniu vírusu COVID-19 v priestoroch našej predajne, kancelárskych a spoločných priestorov.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...