ENLI # Komplexné virtuálne riešenia

ENLI – KOMPLEXNÉ VIRTUÁLNE RIEŠENIA

Existuje spôsob, ako vášmu projektu vdýchnuť dušu. Zažite to s nami vďaka virtuálnej a rozšírenej realite, ktoré vám umožnia vidieť projekt ešte pred samotnou výstavbou.

VIRTUÁLNA REALITA PRE KAŽDÉHO

Pred vami stojí prázdny pozemok. A vy aj napriek tomu môžete vojsť do svojho budúceho domu, ktorý na ňom vyrastie. Prejsť sa od obývačky až po spálňu na poschodí. Všetko vďaka aplikácii s rozšírenou realitou ušitej na mieru len pre vás.

Virtuálna realita

Projekt nakreslený na papieri ožíva vo virtuálnej realite. My vám umožníme prezrieť si ho na obrazovke vášho mobilného zariadenia. Chcete zmeniť farbu steny či vymeniť podlahu? Bez problémov, v tejto realite je možné všetko.

Rozšírená realita

Ako pridať do skutočného priestoru niečo takmer neskutočné. Rozšírenou „augmented“ realitou. Len pomocou mobilného zariadenia postavíte dom na holej lúke, vložíte do obývačky nové kreslo či nájdete správnu cestu v nákupnom centre.

APLIKÁCIA ENLI SPACE

Zariadiť si interiér bytu v papučiach a so šálkou čaju v ruke? Absolútne reálne. Vďaka technológii rozšírenej reality si každý človek bude môcť vložiť objekty do vlastného priestoru, prejsť sa okolo, presúvať, meniť a upravovať ich. Len tak, s aplikáciou v telefóne.

ENLI # Komplexné virtuálne riešenia

Novinky

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...