KOMANDOR # Dizajnér do domácnosti # Návrhy

KOMANDOR je tradičný slovenský výrobca nábytku na mieru. Už 20 rokov garantuje top kvalitu expedovanú priamo zo slovenskej výrobnej prevádzky a obohatenú o služby až k vám domov.

Spoločnosť pôvodne začínala ako výrobca vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Dnes sa KOMANDOR  zameriava na komplexné riešenie úložných priestorov v celom produktovom segmente rezidenčného bývania.

K nábytku na mieru z vlastnej výroby ponúkame aj doplnkový sortiment – matrace, stoly, sedačky, koberce, stoličky, detský nábytok a podobne.

Záleží nám na vašom komforte pri zariaďovaní interiéru – preto poskytujeme dizajnéra aj s návštevou do domácnosti, vypracujeme dizajnový návrh a zabezpečíme čistú a kvalitnú montáž u vás doma.

Dôraz kladieme aj na spoľahlivých dodávateľov – aby ste boli s našou prácou spokojní ďalších 20 rokov.

Máte špeciálne požiadavky? U nás to nie je problém – zavolajte nám, napíšte nám, radi nájdeme riešenie.

KOMANDOR # Dizajnér do domácnosti # Návrhy

Novinky

Prevádzková doba

Zmena prevádzkovej doby New Living Center - Bratislava (2-5.4.2021)

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...