Realizácia Ekoma design + ProCeram

Ďalším príkladom dobre nastavenej spolupráce spoločností sídliacich v našom centre bývania a dizajnu, je aj zákazka, ktorú by sme Vám radi v krátkosti predstavili. Ide o byt v novom bratislavskom rezidenčnom komplexe situovanom v novom bratislavskom downtowne.

Na realizácii spolupracovali naši partneri z EKOMA design a ProCeram. Klient sa obrátil na tím spoločnosti EKOMA design s požiadavkou na kompletný návrh a realizáciu interéru. Ako môžete vidieť na fotografiách, zákazka dopadla na jedničku s hviezdičkou. A nemyslíme si to iba my, spokojnosť prejavil v provom rade klient. A to je tá najväčšia odmena.

Interiér je zariadený v duchu klasickej elegancie, čo mu dodáva noblesu a nadčasovosť – všimnite si napríklad nádherný variabilný dizajnový jedálenský stôl so stoličkami alebo množstvo sklenených a zlatých detailov. Prirodzenou súčasťou zákazky bola aj kompletná dodávka interiérového nábytku, realizácia nádhernej podsvietenej steny z prírodného ónyxu a krbu v obývačke. Ukážkou prieniku architektovej vízie a vkusu klienta je aj bohaté využitie dreva pri zariadení celého interiéru.

Súčasťou realizácie sú aj kúpeľne od spoločnosti ProCeram Slovensko, ktorá na túto realizáciu dodávala rovnako atraktívne materiály. Či už ide o obklady a dlažby od talianskych výrobcov, alebo sanitárna technika a keramika nemeckých značiek. V oboch prípadoch môžeme hovoriť o produktoch s nekompromisnou kvalitou a prvotriednym dizajnom.

Realizácia Ekoma design + ProCeram

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...