Konečný # interiérový textil

Rodinná firma Milana Konečného je súčasťou sveta interiérového textilu už od roku 1992. V začiatkoch sa zameriavali najmä na malo a veľkoobchodný predaj bytového textilu. Po úspešnom etablovaní na trhu sa rozhodli rozšíriť ich portfólio služieb o predaj a výrobu bytového a hotelového textilu, tapiet, čalúnnických látok, ozdobných líšt a dizajnových bytových doplnkov.

Disponujú vlastnou krajčírskou dielňou, kde zaisťujú úplnú flexibilitu vo výrobe textilných dekorácií, ktoré následne ich realizátori privezú k Vám domov a na mieru namontujú.

Kvalita prevedenia je daná dobrým technickým vybavením a skúsenosťami s prácou s klasickými, ale aj špeciálnymi materiálmi. Významné postavenie ich dodávateľských firiem na Európskom trhu zaručuje vysokú kvalitu výrobkov a aktuálnosť vzorov.

Dlhoročné skúsenosti im umožňujú ponúkať kvalitné služby od návrhu, cez výrobu až po realizáciu. Ak preferujete výber sortimentu z pohodlia Vášho domova, ale potreba cítiť kvalitu materiálu je pre Vás dôležitá, ich návrhári Vám ochotne privezú vzorky k Vám domov a zároveň zamerajú výsledné riešenie.

Konečný # interiérový textil

Novinky

Závesné systémy Mottura

Dnes by sme Vám spoločne s našimi partnermi Konečný - interiérový textil radi predstavili závesné systémy talianskeho výrobcu Mottura.

Nádherné tapety z kolekcie Le Lin

Pri pohľade na tapety z kolekcie Le Lin neuveríte, že nejde o skutočný ľan ...

Zmena otváracích hodín od 1.2.2024

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o otváracích hodinách nášho centra bývania a dizajnu, platných od 1.2.2024 ...

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...