KOSI Architekti # Architektonický ateliér

KOSI Architekti – architektonický ateliér bol založený v roku 1985 Ing. arch. Pavlom Kosnáčom.

Zameriavame sa na komplexnú tvorbu architektúry a interiérov, ich návrhom aj realizáciou. Vyznávame princíp syntézy všetkých prvkov diela – od exteriéru cez objekt po interiér a detail v ňom.

Poskytuje komplexné architektonické služby od návrhov rodinných domov a interiérov, urbanistických štúdií bytových domov a obytných súborov, rezortov v exotických destináciách (Bali, Lombok, Sri Lanka, Borneo), až po projekty pozemných stavieb nielen doma ale aj v zahraničí.

Individuálne pristupujeme ku klientovi v snahe priniesť maximálne funkčné a zároveň esteticky hodnotné riešenie. Ateliér je tvorený kreatívnym, mladým tímom ľudí plným elánu a nadšenia pre akýkoľvek architektonický zámer.

KOSI Architekti # Architektonický ateliér

Novinky

Prevádzková doba

Zmena prevádzkovej doby New Living Center - Bratislava (2-5.4.2021)

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...