KOSI Architekti # Architektonický ateliér

KOSI Architekti – architektonický ateliér bol založený v roku 1985 Ing. arch. Pavlom Kosnáčom.

Zameriavame sa na komplexnú tvorbu architektúry a interiérov, ich návrhom aj realizáciou. Vyznávame princíp syntézy všetkých prvkov diela – od exteriéru cez objekt po interiér a detail v ňom.

Poskytuje komplexné architektonické služby od návrhov rodinných domov a interiérov, urbanistických štúdií bytových domov a obytných súborov, rezortov v exotických destináciách (Bali, Lombok, Sri Lanka, Borneo), až po projekty pozemných stavieb nielen doma ale aj v zahraničí.

Individuálne pristupujeme ku klientovi v snahe priniesť maximálne funkčné a zároveň esteticky hodnotné riešenie. Ateliér je tvorený kreatívnym, mladým tímom ľudí plným elánu a nadšenia pre akýkoľvek architektonický zámer.

KOSI Architekti # Architektonický ateliér

Novinky

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...