O nás

New Living Center - Bratislava je jediné centrum bývania a dizajnu svojho druhu na Slovensku. Je miestom nielen pre architektov, dizajnérov a developerov, ale predovšetkým pre každého, kto miluje design a ocenia profesionálne služby, kvalitné materiály a výnimočnosť jednotlivých showroomov.

V budove nájdete hneď niekoľko vystavovatelov a v jejich showroomov pak nepreberné množstvo dizajnových značiek. Ponúkame komplexné riešenie pre architektov i koncových zákazníkov a to od počiatku stavby až po finálnu doriešenie dizajnu interiéru.

Zabudnite na trable spojené s parkovaním, nestrácajte zbytočne čas a navštívte New Living Centrum v Bratislave, ktoré ponúka všetko pre Vaše bývanie. Príďte k nám načerpať inspiraci..Těšíme sa na stretnutie s vami .....


Nižšie Vám ponúkame fotogalériu a videá nielen z nášho centra. Nájdete tu ako fotografie budovy, ale aj to najzaujímavejšie z celého centra. Môžete sa pozrieť aj na fotografie či videa z nášho českého New Living Center, ktorý začal svoju prevádzku v roku 2016 a ktorý nájdete v Prahe na Stodůlkách.

Všetky zaujímavosti, akcie a ďalšie samozrejme nájdete v našej sekcii Novinky a akcie.

Sídlo spoločnosti, obchodné a fakturačné údaje: NLC s.r.o., Rožňavská 5303/4, 821 04 Bratislava, IČ: 50590162, IČ DPH: SK2120383254, DIČ: 2120383254. Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom v Bratislave, oddiel B, vložka 117589.

Ochrana osobných údajov

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...