O nás

New Living Center – Bratislava je jediné centrum bývania a dizajnu svojho druhu na Slovensku. Je miestom nielen pre architektov, dizajnérov a developerov, ale predovšetkým pre každého, kto miluje design a kvalitné materiály a vyžaduje profesionálne služby a individuálny prístup.

V našich priestoroch nájdete množstvo spoločností a ich showroomov, pričom každý z nich je vo svojom odbore výnimočný. Prioritou celého centra bývania je nielen inšpirácia a ponuka dizajnových produktov rozmanitých svetových značiek, ale rovnocenným parametrom a zároveň našim veľkým benefitom je aj schopnosť prinášať klientom komplexné riešenia. A to ako pre architektov a developerov, tak aj pre koncových zákazníkov. Pre našich klientov zabezpečujeme všetko od projektu, cez stavbu až po poslednú interiérovú dekoráciu.

Ak naše centrum bývania navštívite, určite si užijete pohodlie, na ktorom nám veľmi záleží. Od bezproblémového parkovania, cez možnosť občerstvenia (v našej kaviarni máme naozaj kvalitnú kávu) až po veľkorysé priestory centra. Súčasťou New Living Centra sú aj exteriérové ukážky záhradnej architektúry, ktorá je tiež súčasťou ponuky našich služieb.

Nižšie nájdete fotogalériu a videá nielen z nášho centra – tu si môžete pozriet fotografie našich interiérov, exteriérov a tiež aj fotky priestorov našich partnerov – nájomcov. Nájdete tu aj fotografie či videá z nášho českého New Living Center, ktorý začal svoju prevádzku v roku 2016 a ktorý nájdete v Prahe na Stodůlkách.

Všetky zaujímavosti, akcie a ďalšie samozrejme nájdete v našej sekcii Novinky a akcie.

Sídlo spoločnosti, obchodné a fakturačné údaje: NLC s.r.o., Rožňavská 5303/4, 821 04 Bratislava, IČ: 50590162, IČ DPH: SK2120383254, DIČ: 2120383254. Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Bratislave, oddiel B, vložka 117589.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...