Hanák Centrum # Kvalitné kuchyne a nábytok na mieru

HANÁK, to už dávno nie sú len kvalitné kuchyne!

Za 25 rokov novodobej histórie firmy sa nám podarilo vytvoriť zo značky HANÁK naozaj prestížnú a uznávanú značku, ktorá má svoje nezastupiteľné miesto nielen v Čechách a na Slovensku, ale aj na zahraničnom trhu. Sme právom pyšní na všetko, čo sme dosiahli.

Všetko čo robíme, robíme s ozajstnou vášňou, zodpovednosťou a nikdy nekončiaci túžbou po onej dokonalosti. Náš nábytok je súčasťou mnohých domovov. Pomáha vytvárať ich atmosféru, štýl a funkciu. Našimi dodávateľmi elektro spotrebičov sú poprední výrobcovia ako Miele, Siemens, AEG, Electrolux či Bosch.

Vyrobíme akýkoľvek kus nábytku, aj ten atypický na mieru. Hovoríme tu o takzvanom HANÁK INTERIOR Concept. Či už riešite kuchyni, interiérové dvere, nábytok na mieru do obývačky či spálne alebo si chcete zaobstarať otvorenú šatňu. Rovnako tak od nás môžete mať nábytok do pracovne, detskej izby alebo napríklad do vašej kúpeľne.

Navrhneme vám interiér na mieru podľa vašich predstáv. Budeme sa vám 100% venovať od počiatočného návrhu cez vizualizáciu až po finálne odovzdanie diela po montáži.

…skrátka čokoľvek si budete priať…

Príďte si pozrieť najnovšie trendy v oblasti vybavenia interiéru.

 

Hanák Centrum # Kvalitné kuchyne a nábytok na mieru

Novinky

Zmena otváracích hodín od 1.2.2023

Od 1.2.2023 otvorené podľa nových otváracích hodín: Pondelok – Piatok 09:00 – 18:00, Sobota: 09:00 – 13:00, Nedeľa: zatvorené

Interiér v tmavých odtieňoch dyhy

Elegantná, jedinečná a úchvatná zároveň. Presne taká je realizácia interiéru v tmavých odtieňoch dyhy, laku a keramiky. Celý interiér sa tak farebne dokonale prelína s okolitou krajinou a tvorí s ňou kompaktné spojenie. Za túto skvelú realizáciu si zaslúžia uznanie naši partneri - spoločnosť HANÁK Centrum Bratislava, ktorých nemenej krásny showroom možete navštíviť v priestoroch nášho centra a dizajnu na Rožňavskej 4 v Bratislave.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...