Hanák Centrum # Kvalitné kuchyne a nábytok na mieru

HANÁK, to už dávno nie sú len kvalitné kuchyne!

Za 25 rokov novodobej histórie firmy sa nám podarilo vytvoriť zo značky HANÁK naozaj prestížnú a uznávanú značku, ktorá má svoje nezastupiteľné miesto nielen v Čechách a na Slovensku, ale aj na zahraničnom trhu. Sme právom pyšní na všetko, čo sme dosiahli.

Všetko čo robíme, robíme s ozajstnou vášňou, zodpovednosťou a nikdy nekončiaci túžbou po onej dokonalosti. Náš nábytok je súčasťou mnohých domovov. Pomáha vytvárať ich atmosféru, štýl a funkciu. Našimi dodávateľmi elektro spotrebičov sú poprední výrobcovia ako Miele, Siemens, AEG, Electrolux či Bosch.

Vyrobíme akýkoľvek kus nábytku, aj ten atypický na mieru. Hovoríme tu o takzvanom HANÁK INTERIOR Concept. Či už riešite kuchyni, interiérové dvere, nábytok na mieru do obývačky či spálne alebo si chcete zaobstarať otvorenú šatňu. Rovnako tak od nás môžete mať nábytok do pracovne, detskej izby alebo napríklad do vašej kúpeľne.

Navrhneme vám interiér na mieru podľa vašich predstáv. Budeme sa vám 100% venovať od počiatočného návrhu cez vizualizáciu až po finálne odovzdanie diela po montáži.

…skrátka čokoľvek si budete priať…

Príďte si pozrieť najnovšie trendy v oblasti vybavenia interiéru.

 

Hanák Centrum # Kvalitné kuchyne a nábytok na mieru

Novinky

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...