Hanák Centrum # Kvalitné kuchyne a nábytok na mieru

HANÁK, to už dávno nie sú len kvalitné kuchyne!

Za 25 rokov novodobej histórie firmy sa nám podarilo vytvoriť zo značky HANÁK naozaj prestížnú a uznávanú značku, ktorá má svoje nezastupiteľné miesto nielen v Čechách a na Slovensku, ale aj na zahraničnom trhu. Sme právom pyšní na všetko, čo sme dosiahli.

Všetko čo robíme, robíme s ozajstnou vášňou, zodpovednosťou a nikdy nekončiaci túžbou po onej dokonalosti. Náš nábytok je súčasťou mnohých domovov. Pomáha vytvárať ich atmosféru, štýl a funkciu. Našimi dodávateľmi elektro spotrebičov sú poprední výrobcovia ako Miele, Siemens, AEG, Electrolux či Bosch.

Vyrobíme akýkoľvek kus nábytku, aj ten atypický na mieru. Hovoríme tu o takzvanom HANÁK INTERIOR Concept. Či už riešite kuchyni, interiérové dvere, nábytok na mieru do obývačky či spálne alebo si chcete zaobstarať otvorenú šatňu. Rovnako tak od nás môžete mať nábytok do pracovne, detskej izby alebo napríklad do vašej kúpeľne.

Navrhneme vám interiér na mieru podľa vašich predstáv. Budeme sa vám 100% venovať od počiatočného návrhu cez vizualizáciu až po finálne odovzdanie diela po montáži.

…skrátka čokoľvek si budete priať…

Príďte si pozrieť najnovšie trendy v oblasti vybavenia interiéru.

 

Hanák Centrum # Kvalitné kuchyne a nábytok na mieru

Novinky

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...