Koratex # Podlahové krytiny, dvere, postele

KORATEX a. s. je od roku 1991 renomovaným dodávateľom podlahových krytín, interiérových dverí a športových povrchov. S piatimi pobočkami na Slovensku (Košice, Nové Zámky, Žilina a dve v Bratislave) patrí Koratex už tradične k najväčším hráčom na slovenskom trhu.

V produktovom portfóliu spoločnosti Koratex sú zastúpené koberce (kusové koberce, celoplošné koberce a kobercové štvorce), drevené parkety, laminátové a vinylové podlahy, linoleum, homogénne a heterogénne PVC, interiérové dvere, športové povrchy a luxusné postele a matrace amerických značiek King Koil a Serta. Koratex je dlhoročným partnerom stavebných firiem, developerských spoločností a projekčno–architektonických kancelárií. Zameriavame sa na realizáciu projektov v oblasti administratívnych budov, polyfunkčných objektov, bytových domov, hotelov, zdravotnických zariadení a športovísk. Popri objektových zákazkách sa maloobchodný predaj realizuje v sieti predajní KORATEX. V priebehu aktívneho pôsobenia Koratex zrealizoval zákazky v mnohých štátnych a finančných inštitúciách, školách, komerčných spoločnostiach, bytových a administratívnych objektoch, hotelových a športových zariadeniach na Slovensku i v Českej republike. Kladieme dôraz na kompletný servis, ktorý začína odborným poradenstvom klientom pri výbere vhodného materiálu, cez jeho dodávku až po realizáciu.

Spolupracujeme s významnými európskymi výrobcami a značkami. Celoplošné koberce zastupujú zn. Associated Weavers, Balta, Balsan, Desso, Creatuft, Jacaranda, Lano, Sit-In, Tasibel, kobercové štvorce značky Desso, IVC a Voxflor, kusové koberce Brink & Campman a Lano. Drevené parkety sú v portfóliu od výrobcov Tilo, Boen, Listone Giordano, laminátové a vinylové podlahy Classen, BerryAlloc, Parador, Tilo, Tarkett, Objectflor. Linoleum zn. DLW a Tarkett a homogénne a heterogénne PVC zn. Tarkett. Interiérové dvere zastupujú zn. Polskone, Lipbled a Classen. Športové povrchy výrobcovia Mondo, Plexipave, Boen, Tarkett, Graboplast, GELPO, Gerflor, Juta Grass, Herculan a Kraiburg.

Koratex # Podlahové krytiny, dvere, postele

Novinky

Prevádzková doba

Zmena prevádzkovej doby New Living Center - Bratislava (2-5.4.2021)

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...