Koratex # Podlahové krytiny, dvere, postele

KORATEX a. s. je od roku 1991 renomovaným dodávateľom podlahových krytín, interiérových dverí a športových povrchov. S piatimi pobočkami na Slovensku (Košice, Nové Zámky, Žilina a dve v Bratislave) patrí Koratex už tradične k najväčším hráčom na slovenskom trhu.

V produktovom portfóliu spoločnosti Koratex sú zastúpené koberce (kusové koberce, celoplošné koberce a kobercové štvorce), drevené parkety, laminátové a vinylové podlahy, linoleum, homogénne a heterogénne PVC, interiérové dvere, športové povrchy a luxusné postele a matrace amerických značiek King Koil a Serta. Koratex je dlhoročným partnerom stavebných firiem, developerských spoločností a projekčno–architektonických kancelárií. Zameriavame sa na realizáciu projektov v oblasti administratívnych budov, polyfunkčných objektov, bytových domov, hotelov, zdravotnických zariadení a športovísk. Popri objektových zákazkách sa maloobchodný predaj realizuje v sieti predajní KORATEX. V priebehu aktívneho pôsobenia Koratex zrealizoval zákazky v mnohých štátnych a finančných inštitúciách, školách, komerčných spoločnostiach, bytových a administratívnych objektoch, hotelových a športových zariadeniach na Slovensku i v Českej republike. Kladieme dôraz na kompletný servis, ktorý začína odborným poradenstvom klientom pri výbere vhodného materiálu, cez jeho dodávku až po realizáciu.

Spolupracujeme s významnými európskymi výrobcami a značkami. Celoplošné koberce zastupujú zn. Associated Weavers, Balta, Balsan, Desso, Creatuft, Jacaranda, Lano, Sit-In, Tasibel, kobercové štvorce značky Desso, IVC a Voxflor, kusové koberce Brink & Campman a Lano. Drevené parkety sú v portfóliu od výrobcov Tilo, Boen, Listone Giordano, laminátové a vinylové podlahy Classen, BerryAlloc, Parador, Tilo, Tarkett, Objectflor. Linoleum zn. DLW a Tarkett a homogénne a heterogénne PVC zn. Tarkett. Interiérové dvere zastupujú zn. Polskone, Lipbled a Classen. Športové povrchy výrobcovia Mondo, Plexipave, Boen, Tarkett, Graboplast, GELPO, Gerflor, Juta Grass, Herculan a Kraiburg.

Koratex # Podlahové krytiny, dvere, postele

Novinky

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...