Novinky a akcie

Najnovšie informácie od vystavovateľov alebo z celého New Living Center - Bratislava.

Pozrite sa na novinky, akcie a zaujímavosti naprieč celým spektrom predajcov nášho centra.

Pre jednoduchšiu orientáciu môžete použiť filtrovanie noviniek podľa typu novinky a / alebo podľa predajne.

Pevádzkové hodiny showroomu Le Chomat

Vážení zákaznici, radi by sme Vám oznámili, že prevádzkové hodiny showroomu Le Chomat počas pracovných dní sú upravené ...

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

Farba roka 2020

Pantone Color Institute, popredná spoločnosť špecializujúca sa na analýzu trendov v oblasti farieb, oznámila, že farbou roka 2020 sa stáva modrá, konkrétne elegantný odtieň Classic Blue. Správny výber farby je veľmi dôležitý, keďže všetko vnímame v prvom rade očami.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

ProCeram pripravuje nové expozície

Spoločnosť ProCeram sa zúčastnila výstavy v Cersaie v talianskej Bologni a vybrala pre svojich zákazníkov novinky pre blížiaci sa rok 2020.

Predvianočná akcia KORATEX: -20% na vybrané koberce len v New Living Center

Koberce predstavujú neoddeliteľnú súčasť bývania, dotvárajú atmosféru domova a plnia úžitkovú a estetickú funkciu.

100% RECYKLOVATEĽNÁ PODLAHA SO SOFISTIKOVANOU ESTETIKOU

Spoločnosť Koratex ponúka novinku - vinylovú podlahu WOVEN, ktorá je 100% recyklovateľná a bez ftalátov.

Originálne kvetináče z produkcie výrobného závodu TechnoArt

Zaujímate sa o dizajn? Chcete, aby bol Váš domov zladený do najmenších detailov? Radi by ste mali doma naozaj originálne a jedinečné doplnky?

Moss znamená mach

V tomto článku sa zameriame na produkty Moss Design. Dôvod je ten, že krásne interiérové doplnky, ktoré môžete vidieť na fotografiách priložených k článku, sú tým najčerstvejším, čo v priestoroch New Living Center a taktiež ProCeramu pribudlo. A to nielen z hľadiska časového ale i vizuálneho. Pretože zelená v podaní Moss Design vyzerá naozaj krásne a sviežo.

Nová mozaika z produkcie výrobného závodu TechnoArt

Pražský showroom Devon & Devon sa po novom môže popýšiť najnovšou mozaikou z produkcie výrobného závodu TechnoArt spoločnosti ProCeram.

Nová predajňa farieb Dulux

V predajni Kolir – Dulux toto všetko nájdete. Či už sa chystáte natrieť zašlý plot okolo domu alebo ste maliar – profesionál, v našom centre si prídete na svoje.

TechnoArt nezaháľa

Výrobný závod TechnoArt spoločnosti ProCeram v týchto dňoch spracováva umývadlovú dosku podľa priania zákazníka.

Vyvzorovanie série Liquid Cosmo od talianskeho výrobcu Iris Ceramica

Séria Liquid Cosmo je novinkou z Cersaie 2018. Táto séria budí v showroome Praha a Plzeň spoločnosti ProCeram už teraz značný rozruch, hoci ešte nie je kója hotová.

Aktualizácia spoločných priestorov v New Living Center Praha

Vzorkovňu kúpeľní ProCeram neustále aktualizujeme tak, aby zodovedala aktuálnym trendom a požiavkom na dizajn. Spoločné priestory obmieňame a zariaďujeme tak, aby bol New Living Center plný inšpirácie.

Nové tapety vo vzorkovni Devon&Devon

Minulý týždeň prebehla montáž tapiet vo vzorkovni Devon&Devon v pražskom New Living Center.

Veľkoformátové obklady súčasťou obývačky alebo spálne?

Že vám to znie zvláštne a nedokážete si predstaviť ich využitie v spálni alebo v obývačke? My si to predstaviť vieme, a to veľmi dobre.

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Stiahnite si novú aplikáciu od IRIS Ceramica a FMG

Výrobcovia obkladov a dlažieb IRIS CERAMICA a FMG disponujú širokým výberom sortimentu a prinášajú vždy prepracované katalógy s dôrazom na emócie.

Dulux Graco Tour 2019

Každý, kto mal čas a chuť načerpať nové informácie zo sveta maľovania a 14. mája navštívil New Living Center v Bratislave, prišiel si na svoje.

Vzorkovňa a kúpeľňové dosky z produkcie TechnoArt

Koncom roka 2018 bola slávnostne otvorená nová vzorkovňa spoločnosti ProCeram. Hlavnou prednosťou vzorkovní je prezentácia najnovších dizajnových a technologických trendov. Aj z tohto dôvodu sa sústavne zdokonaľuje a doplňuje o najčerstvejšie novinky odboru.

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projekte Sky Park sú v predaji.

Sky Park Residence, prestížny projekt od svetoznámej architekty Zahy Hadid je už nejaký ten piatok jedným z najviditeľnejších developerských projektov na Slovensku.

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

Pozvánka na varenie s profesionálnym šéfkuchárom

Pozvánka na varenie s profesionálnym šéfkuchárom v designovom showroome HANÁK CENTRUM Bratislava

V ProCerame majú bojovníkov :-)

Spoločnosť ProCeram má na Slovensku nielen nádhernú budovu, ale aj skvelý tím, ktorý vie nielen dobre pracovať, ale sa aj skvelo baviť...

Dokončenie showroomu Iveta Vonyiková

Showroom IVETA VONYIKOVÁ je už v prevádzke. Záclony, závesy, tapety, zrkadlá -na mieru. Profesionálne dekorovanie okien, stien a interiérov.

Dokončenie showroomu Komandor

Showroom Komandor je už v prevádzke. KOMANDOR je tradičný slovenský výrobca, ktorého špecializáciou je nábytok na mieru.

Brink&Campman

Brink&Campman výrobca kusových kobercov predstavuje dizajnérske série – Harlequin, Sanderson, Scion, Morris&Co, Pure Morris, ...

Rezidencia Waltrovka – develop Praha

Projekt Waltrovka investičnej skupiny PENTA asi nie je potreba predstavovať. Investor na území bývalej továrne na výrobu leteckých motorov vybudoval celkom novú štvrť (bez preháňania).

Tapety Devon&Devon – Wallpaper Collection

Wallpaper Collection je řada nástěnných tapet vytvořená ve spolupráci s designéry Francescou Greco, Ninou Farré a Vitem Nesta.

Bratislavský projekt SKY PARK rastie pred očami

Sky Park je jedinečný multifunkčný projekt, navrhnutý svetovým architektonickým štúdiom Zaha Hadid Architects, ktorý prináša do centra Bratislavy dosiaľ nepoznanú úroveň bývania a kancelárskych priestorov.

Devon&Devon – luxusná talianska sanita

Značka Devon&Devon sa zrodila v roku 1989 vo Florencii vďaka podnikateľskej myšlienke Gianniho a Paoly Tanini.

Predstavujeme INTERIOR CONCEPT

Všetko dokonale zladené vzhľadom, materiálom, a predovšetkým vysokou kvalitou. Ucelená ponuka sa volá INTERIOR CONCEPT. Kuchyne, jedálne, stoly, obývacie izby, šatníky a skrine, spálne, detské a študentské izby, pracovne, nábytok do predsiení, kúpeľne a interiérové dveře.

RD neďaleko Plzne

So skúseným architektom Lukášom Janoutom a Stavitelství Šmíd mala spoločnosť ProCeram tú možnosť spolupracovať na projekte výstavby rodinného domu neďaleko Plzne.

Umelecké diela JOE MUCZKA JR. v showroome Le Chomat

JOE MUCZKA JR je umelec, ktorého životným krédom je: „Malování je energie mého života. Když maluju, cítim, jak žiju.“

Luxusné lustre značky PRECIOSA v showroome Le Chomat

Showroom Le Chomat je miestom, kde sa spája krása s prírodou, umenie s dokonalosťou a luxusom. Miestom, kde si okrem najluxusnejších prírodných postelí a matracov môžete teraz vybrať aj nádherné lustre od českého výrobcu krištáľového skla PRECIOSA.

Le Chomat Classic, Le Chomat Modern a Le Chomat Hotels

Bohatý výber luxusných prírodných postelí Le Chomat Classic sme rozšírili o ďalšie postele z kolekcií Le Chomat Modern a Le Chomat Hotels.

Zdravotne nezávadný detský nábytok

Do našich návrhov detských a študentských izieb používame nábytok, ktorý je zdravotne nezávadný a spĺňa všetky Európske normy pre ekologickú výrobu.

Fotenie magazínu Mercury´s na showroome Florim a Iris/FMG

V spolupráci s vybranými modelkami magazínu Mercury´s vznikla zvodná edícia fotografií na vzorkovniach našich dodávateľov v Taliansku - Florim a Iris/FMG.

Orgatec 2018 – Pohodlné sedenie A-bench

Vytvorte si Vašu predstavu o ideálnom pracovnom prostredí a zrealizujte ju s akustickým priečkovým systémom THINK TANK od nemeckého výrobcu Koenig und Neurath.

Kreatívna kultúra stretnutí

Vytvorte si Vašu predstavu o ideálnom pracovnom prostredí a zrealizujte ju s akustickým priečkovým systémom THINK TANK od nemeckého výrobcu Koenig und Neurath.

Nový stroj vo výrobnom závode TechnoArt

Do nášho výrobného závodu TechnoArt sa pridal ďalší nový moderný stroj. Tentokrát sa jedná o najmodernejšiu, vysoko výkonnú frézu, ktorá je určená na výrobu kamenických rohov.

Nová technológia vo výrobnom závode TechnoArt

Vďaka využitiu novej technológie, ktorú sme inštalovali v TechnoArte, dokážeme potlačiť dlaždicu v dokonalom rozlíšení. Samozrejme záleží na kvalite a rozlíšení pôvodnej fotografie , ktorú na dlaždicu nanášame.

Predvianočné stretnutie našich partnerov

28.11.2018 sa konalo predvianočné stretnutie našich partnerov, ktoré neoficiálne otvorilo naše New Living Center – Bratislava, ako Pre-Opening party interiérového centra. Oficiálna časť a teda hlavný Grand Opening bude nasledovať na prelome jar/leto 2019…

Showroom ProCeram Bratislava je už úplne dokončený

Showroom, ktorý vznikol v priestoroch New Living Center Bratislava, je už úplne dokončený. Vo fotogalérii tak môžete do showroomu aspoň z časti nahliadnuť. Samozrejme, je to len malá ochutnávka.

Golfové rodinné domy

Radi sa venujeme unikátnym témam, originálnym konceptom, zaujímavým novinkám vo svete architektúry a dizajnu. Čoraz viac sa stáva, že aj v našich končinách si buduje priestor atraktívny repertoár v odbore.

Súkromný obytný dom Vila Verde

Znovu sa presúvame do Čiech pre inšpiráciu - tentokrát nás očaril súkromný obytný dom Vila Verde. Vyhľadávená rezidenčná lokalita, v ktorej sa nachádza, ponúka blízkosť centra, Pražského hradu a tiež najväčšieho parku Stromovka.

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie - prioritu má dizajn alebo funkčnosť? Po krátkom zamyslení sú, samozrejme, dôležité oboje. Naša téma sa zaoberá práve touto problematikou. V súčasnosti sa pri výbere načrtáva mnoho možností na trhu s najrôznejšími kombináciami, avšak nie je ľahké zvoliť si tú správnu možnosť.

Navštívte nový New Living Center v Bratislave

New Living Center v Bratislave je až na pár malých detailov dokončené a tak nás čaká neoficiálne slávnostné otvorenie. To oficiálne plánujeme začitkom nového roku a budeme radi, pokiaľ sa zúčastníte aj Vy. Takpovediac všetky obchody sú pre verejnosť otvorené už teraz, takže New Living Center môžete navštíviť aj dnes.

Jedinečný showroom Devon&Devon

V novootvorenom New Living Center Bratislava sa v tejto chvíli dokončuje exkluzívny showroom Devon&Devon, jedná sa o taliansku sanitu inšpirovanú architektúrou z konca 19. storočia a začiatku 20. storočia.

Exkluzívne kúpeľňové štúdio v Bratislave

Naše kúpeľňové štúdio je na ploche 1.800 m2 a ponúka Vám všetko od menších formátov po jedinečnú prezentáciu veľkých formátov 160 x 320 cm. Inšpiráciu tak nájdete vo viac než 70 kójach.

Voľné obchodné priestory

Posledný voľný obchodný priestor v budove New Living Center.

New Living Center Bratislava je takmer dokončené

Obchodný dom New Living Center v Bratislave na Rožňavskej ulici je takmer ukončený. Zostávajú posledné úpravy kójí, reklamných nápisov, a iné.

EKOMA Design

Jedáleň je priestor, kde budete nielen obedovať, ale kde budete tráviť čas s rodinou a priateľmi.

Interiér RD pri Olomouci

ProCeram sa spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o na novostavbe RD súkromného investora. Interiér RD mal byť maximálne uzavretý smerom do ulice a otvorený do priestoru záhrady.

Novostavba RD súkromného investora

Predstavujeme Vám ďalší z nádherných projektov, novostavbu RD súkromného investora, na ktorom sa ProCeram spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o.

Aj prepojovacia chodba na WC môže vypadať pekne …

Finálna podoba New Living Center v Bratislave sa úspešne rysuje. V článku sa môžete presvedčiť o tom, ako aj prepojovacia chodba na WC môže vypadať pekne a nadčasovo.

The King´s Hotel & Spa je vo finále SBID International Design Awards

Ocenenie SBID International Design Awards je najprestížnejšie ocenenie interiérov vo svetovom designovom meradle. Ocenenie uznáva, odmeňuje vynikajúci design v celej rade kategórií.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...