Novinky a akcie

Najnovšie informácie od vystavovateľov alebo z celého New Living Center - Bratislava.

Pozrite sa na novinky, akcie a zaujímavosti naprieč celým spektrom predajcov nášho centra.

Pre jednoduchšiu orientáciu môžete použiť filtrovanie noviniek podľa typu novinky a / alebo podľa predajne.

Inovatívne osvetlenie tvorí interiéry

Modular Lighting Instruments patrí medzi tie značky, ktoré iba nevyrábajú, ale tvoria.

Akustické tapety – estetika aj funkčnosť

Akustický komfort je parameter, ktorého dôležitosť si uvedomíme až vtedy, keď cítime jeho nedostatok.

Vinylové podlahy Floorify

Vinylové podlahy sa konštantne tešia vysokej obľube.

Kolekcia Duravit No.1

Séria kúpeľňového zariadenia No.1 od nemeckého výrobcu Duravit cieli na mladých ľudí, vstupujúcich do života.

Interiérové posuvné dvere MAGIC od Hanák

Spoločne s našimi partnermi Hanák by sme vám radi predstavili novinku z dielne tejto rodinnej firmy - systém interiérových posuvných dverí MAGIC.

Hebké ručne tkané koberce Fabula Living

Ak vás pohladí hebká a mäkkučká tkanina a na nohách pocítite príjemné hrejivé teplo, viete, že ste doma.

Inšpirácie od talianskeho výrobcu Italgraniti

Veselé a pôvabné farebné obklady od talianskeho výrobcu obkladov a dlažieb Italgraniti dokážu vytvoriť veľmi atraktívne kúpeľne, čo myslíte?

Showroom Axor v pražskom NLC

Nemecký výrobca kúpeľňových a kuchynských batérií Axor ponúka naozaj jedinečné a luxusné kúsky, ktoré sme vám už neraz predstavili.

Axor koncept – Place of Transformation

Podmanivé obrazy, ktoré môžete vidieť v galérii nižšie, sú výsledkom vízie architekta Tristana Auera.

Výtvarné diela v našich priestoroch

Drahí priatelia, pred časom sme vám v krátkosti prostredníctvom reportáže z vernisáže výstavy “Traja“ predstavili trojicu umelcov, ktorých diela môžete vidieť v našich priestoroch - Zuzanu Schmidt, Martina Borodáča a Mykolu Bodnára.

Dyhované podlahy Bjelin

Podlahy hardened wood Bjelin sú vybavené patentovanou technológiou Woodura®, ktorú vyvinula jej sesterská spoločnosť Välinge Innovation.

Otvorenie výstavy “Traja“ v priestoroch NLC

Naše centrum bývania a dizajnu sa pred niekoľkými dňami zmenilo na galériu.

Závesné systémy Mottura

Dnes by sme Vám spoločne s našimi partnermi Konečný - interiérový textil radi predstavili závesné systémy talianskeho výrobcu Mottura.

Iris Ceramiche a Diesel – inšpiratívne obklady a dlažby

Pozrime sa spoločne na inšpirácie, na ktorých môžeme vidieť rôzne riešenia interiérov v podaní talianskeho výrobcu obkladov a dlažieb Iris.

Návrh interiéru od Kosi Architekti

Návrh interiéru od Kosi Architekti

Recepčný pult v pražskom New Living Centre

Naši pražskí kolegovia z New Living Center sa môžu pýšiť takýmto krásnym recepčným pultom vo vstupnom lobby centra. Je vyrobený z gresových obkladov, dokonale na mieru.

Koratex predstavuje podlahy Arbiton

Inšpirujte sa klasickým dizajnom minerálnej kompozitnej podlahy Arbiton v kolekcii Amaron Herringbone.

Inšpirácia od AXOR – Utopian Dream

Je vidieť, že prestížny výrobca sanitárnej techniky AXOR neustále hľadá nové inšpirácie a dizajnové riešenia, ktoré nám následne predkladá.

Vernostný program v našej reštaurácii

Naši priatelia z The Living Coffee Bratislava pre vás, našich zákazníkov, pripravili novinku, ktorá vás celkom iste poteší. Za každé obedové menu, ktoré si u nás dáte, získate do svojej vernostnej kartičky pečiatku.

Obklady a dlažby v nákupných centrách

Nákupné centrá sú z hľadiska použitých dlažieb špecifickým typom priestoru - nároky na pevnosť a odolnosť materiálu sú z dôvodu neustáleho pohybu ľudí vysoké ...

Nádherné tapety z kolekcie Le Lin

Pri pohľade na tapety z kolekcie Le Lin neuveríte, že nejde o skutočný ľan ...

Príďte si k nám vyskúšať funkčné batérie

Výber kúpeľňovej batérie nemusí prebiehať iba vizuálnou formou - ak navštívite showroom ProCeram, ...

Modulárny systém feydom clooods

Clooods nie je obyčajná sedačka. Je to plne transformovateľný, pohodlný a štýlový modulárny systém, ktorý si môžete prispôsobiť akémukoľvek priestoru a účelu ....

Zmena otváracích hodín od 1.2.2024

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o otváracích hodinách nášho centra bývania a dizajnu, platných od 1.2.2024 ...

Kuchynské inšpirácie Hanák

Rodinná firma Hanák sa môže pýšiť nielen dlhoročnou tradíciou a dobrým menom, ale aj vlastným sofistikovaným sýstémom návrhu interiéru s názvom Interior Concept.

Príďte k nám na dobré jedlo

Zvažujete kam ísť na obed alebo na kávičku? Ak prídete do nášho centra bývania a dizajnu, naši priatelia z The Living Coffee vás pohostia super raňajkami, parádnym „menučkom“, alebo v piatok niektorou z grilovaných špecialít. A samozrejme super kávou.

Interiéry v podaní KOSI Architekti

Ako môže vyzerať návrh a vizualizácia súčasného interiéru? Ak hovoríme o práci našich kolegov z centra, presnejšie z ateliéru KOSI Architekti, je odpoveď jednoduchá: fantasticky!

Sme tu pre vás aj v roku 2024

Vážení zákazníci, drahí priatelia, veríme, že do Nového roka ste vstúpili správnou nohou a že tento rok bude pre nás všetkých úspešný. Dúfame, že na jeho konci budeme jeho priebeh bilancovať s úsmevom a spokojnosťou.

Novoročné prianie

Vážení zákazníci, drahí priatelia, želáme Vám úspešný vstup do nového roka a počas neho najmä veľa zdravia, radosti a rodinnej pohody...

VIanočné prianie

Vážení zákazníci, drahí priatelia, prajeme Vám, aby ste prežili Vianoce plné pokoja, ...

Začal Advent – Vianoce sa blížia

Začal Advent, prvá sviečka na adventnom venci už horí a to znamená jediné - čoskoro sú tu Vianoce.

Nablýskaný showroom Steen Vás víta

Príďte sa pozrieť na štýlovú vzorkovňu Steen plnú krásnych pálených tehál, prírodného kameňa a dizajnu.

Víkend otvorených parkov a záhrad

V rámci Víkendu otvorených parkov a záhrad v Bratislave bude jednou zo záhrad aj tá v New Living Center.

Dizajnové kvetináče z obkladu a dlažby v našich priestoroch

V našich priestoroch môžete vidieť aj dizajnové veľkokapacitné kvetináče, vyrobené z gresovej dlažby. Prezradíme Vám jeden dôležitý detail ...

Interiér v tmavých odtieňoch dyhy

Elegantná, jedinečná a úchvatná zároveň. Presne taká je realizácia interiéru v tmavých odtieňoch dyhy, laku a keramiky. Celý interiér sa tak farebne dokonale prelína s okolitou krajinou a tvorí s ňou kompaktné spojenie. Za túto skvelú realizáciu si zaslúžia uznanie naši partneri - spoločnosť HANÁK Centrum Bratislava, ktorých nemenej krásny showroom možete navštíviť v priestoroch nášho centra a dizajnu na Rožňavskej 4 v Bratislave.

Ekoma design – kompletná realizácia stavby a interiérov kancelárií Microsoft Slovakia

Ak by sme si presne spočítali, koľko času dlhodobo venujeme zotrvaním na pracovisku a doma, často by nám vyšiel veľmi zaujímavý pomer. Preto konštatovanie, že kancelária je pre väčšinu z nás druhým domovom, je dokonale pravdivé. Kancelária by preto mala byť nielen funkčne navrhnutá, ale mala by byť predovšetkým pohodlná pre svojich užívateľov. O ideálnom priestore preto hovoríme vtedy, keď sú funkcia, dizajn a pohodlie v rovnováhe.

Jesenná atmosféra v našej záhrade

Našu záhradu máme radi. Veď kto by nemal však? Každý, kto sa o svoju záhradu stará, vie, že je krásna celý rok. Na jar je priestorom znovuzrodenia a radosti, ale hneď v lete je nádherná, plná kvetov a stáva sa takpovediac oslavou života a jeho krás. No a na jeseň môžeme prostredníctvom nej vidieť, ako sa príroda ukladá na zimný spánok. Vtedy môžeme dokonale precítiť jemnú a pokojnú atmosféru, ktorú umocňujú chladnejšie a mlhavé dni. Krásnym kontrastom k týmto dňom sú nádherné farby, ktorými nás naša záhrada a vôbec príroda v tomto období obdarováva. Pozrite si niekoľko jesenných záberov z našej záhrady, z ktorej sa spoločne s Ateliérom Duma tešíme. A ak navštívite naše centrum bývania a dizajnu na Rožňavskej 4, môžete sa tešiť spolu s nami.

ERGONOMICKÉ STOLIČKY: HOME OFFICE A POTREBA KVALITNEJ KANCELÁRSKEJ STOLIČKY V DOMÁCNOSTI

Home office sa vďaka pandémii stal štandardom v mnohých domácnostiach. Po mesiacoch práce z postele alebo z gauča si všetci postupne začali zariaďovať svoje domáce kancelárie, alebo aspoň kancelárske kútiky na pohodlnú prácu z domu, ktorá, ako sa zdá, nezmizne.

Svetlo v podaní Bega a Hiteco Team

Čo podľa Vás tvorí architektúru? Je to hmota – materiál vytvorený prírodou a dotvorený človekom? Je to dizajn, ktorý prostredníctvom našich očí osloví mozog a srdce? Nech považujete za dôležitý ktorýkoľvek element architektúry, je tu jeden, bez ktorého by interakcia srdca s hmotou nebola možná.

Koratex – krásne kusové koberce v zľave

Spoločnosť Koratex pre Vás, našich návštevníkov a zákazníkov, pripravila skvelú ponuku štýlových kusových kobercov. Na svoje si prídu milovníci klasickej elegancie, súčasného dizajnu ale aj tí najmenší, ktorých potešia rozkošné „zvieratkové“ motívy.

Realizácia bazéna na bratislavských Kramároch

Naši partneri Kosi Architekti, ProCeram Slovensko, TechnoArt a realizačná spoločnosť Lioness Design, úspešne ukončili spoločnú zákazku, ktorou bol návrh a realizácia exteriérového bazéna na bratislavských Kramároch.

Podmanivá elegancia – obklady série Policroma

Vážení zákazníci, príjmite pozvanie do priestorov spoločnosti ProCeram, kde nájdete novinku zo sveta obkladov a dlažieb.

Kúpeľne bytu Panoramatic na projekte Sky Park

Súkromný investor poveril našich partnerov ProCeram a Lioness Design dodávkou a realizáciou kúpeľní a WC.

Moderné interiéry 2022

Aké dekorácie by vám nemali chýbať?

Šarmantná dlažba v priestoroch ProCeram

Vážení zákazníci, v priestoroch jedného z našich partnerov, spoločnosti ProCeram, môžete vidieť novú dlažbu, ktorou dizajnéri spoločnosti nadväzujú na prezentačnú kóju Versace, v ktorej blízkosti sa táto nová dlažba nachádza.

Vylepšená navigácia v priestoroch nášho centra

Vážení zákazníci, radi by sme Vám predstavili nové prvky navigácie.

Exteriérová dlažba Rock Salt na bratislavskej Kolibe

Exteriérová dlažba je rovnako dôležitá ako dlažba interiérová.

Prestížna realizácia Koratex

Špičkový minimalistický škandinávsky štýl, veľkorysá užitková plocha 168 štvorcových metrov a výhľady na Bratislavský hrad, Pečniansky les, Most SNP a Dóm sv.Martina.

Realizácia Ekoma design + ProCeram

Ďalším príkladom dobre nastavenej spolupráce spoločností sídliacich v našom centre bývania a dizajnu, je aj zákazka, ktorú by sme Vám radi v krátkosti predstavili. Ide o byt v novom bratislavskom rezidenčnom komplexe situovanom v novom bratislavskom downtowne.

Svetoznámy architekt a dizajnér Roberto Palomba v pražskom New Living Center

Návšteva váženého hosťa, uznávaného architekta a dizajnéra Roberta Palombu je za nami a my Vám tak môžeme sprostredkovať dojmy z tejto výnimočnej udalosti Roberto Palomba navštívil pražský New Living Center, kde spoločne s predstaviteľmi značky Ideal Standard odprezentoval novinky, ktoré vzišli z ich vzájomnej spolupráce.

Realizácia ProCeram + TechnoArt

Túto krásnu kúpeľňu a WC pre súkromného investora realizoval náš partner ProCeram Slovensko v spolupráci s vlastným výrobným závodom TechnoArt.

Krásna realizácia v podaní New Living Center Praha

Naši českí kolegovia z pražského New Living Center majú za sebou náročnú ale nádhernú zákazku, ktorou je realizácia interiéru na kľúč. Táto realizácia zahŕňala kompletný návrh interiéru, dodávku interiérového nábytku, dekorácií, bytového textilu a samotnú realizáciu.

Realizácia ProCeram

Vážení zákazníci, radi by sme Vám predstavili realizáciu našich partnerov ProCeram a Lioness Design.

Bezpečnostné dvere ADLO v New Living Centre!

Vážení zákazníci, S radosťou Vám oznamujeme, že v našich priestoroch môžete nájsť nového nájomcu, spoločnosť ADLO.

Prestížna realizácia ProCeram na Jurkovičovej Teplárni

Vážení zákazníci, radi by sme Vám predstavili finálne fotografie realizácie nášho partnera ProCeram na prestížnom projekte rekonštrukcie ikonickej architektonickej pamiatky - Jurkovičovej Teplárne.

Haworth vyrába nábytok do kancelárie, kde je radosť pracovať.

Sme hrdým partnerom spoločnosti Haworth na Slovensku. Spoločnosť Haworth nie je len výrobca kancelárskeho nábytku, ale podieľa sa aj na výskume trendov a správania na pracovisku. Ich nábytky tak klientom pomáhajú zlepšiť kultúru na pracovisku, urobiť prácu viac efektívnou. V priestoroch zariadenom ich inšpiratívnym nábytkom je radosť pracovať.

Outdoorový nábytok od značky Roda spája dizajn, kvalitu a šmrnc.

Vysoká kvalita a dlhodobá životnosť je základnou hodnotou výrobkov RODA. Sme radi, že vám prinášame dizajnový záhradný nábytok tejto značky. Produkty sú navrhované medzinárodnými talentami v oblasti dizajnu, silná príťažlivosť tohto sortimentu prekonáva sezónnosť trhu a celková filozofia značky RODA nám je nesmierne sympatická. Poďme si ju predstaviť.

Köenig und Neurath – nemecká firma

Radi by sme vám predstavili nášho dodávateľa Köenig und Neurath. Popredná značka špecializujúca sa na kancelársky nábytok a izbové systémy má srdce, ktoré bije na zeleno. Ich kancelárske riešenia na mieru treba jednoducho zažiť.

Arketipo: Taliansky nábytok s rodinnou tradíciou

Toskánsko, Florencia a jej okolie priťahovalo ľudí po celé storočia. Stretávali sa tu rôzni remeselníci aj veľkí majstri dizajnu a vzdelávania. Ranná káva, neustále sa meniace módne trendy a vrodený taliansky štýl je súčasťou tohto zaujímavého miesta, kde má svoj domov rodina Cattelan. Krásne prostredie historického mesta a osobnosti tejto rodiny spolu vytvárajú víziu a pomáhajú definovať unikátny štýl nábytku, ktorý je dnes súčasťou mnohých slovenských domovov.

Otváráme New Living Center

Vážení zákazníci, v nadväznosti na aktuálne uvoľňovanie opatrení Vám s radosťou oznamujeme, že od pondelka 19.4.2021 je naše centrum bývania New Living Center pre Vás opäť otvorené. Pre vstup budete potrebovať iba respirátor a negatívny test.

Spálňa na mieru? Prečo nie!

Spálňa je miesto, kde trávite veľa času oddychom, a preto je správny výber nábytku do spálne jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré musíte urobiť. Stavte na kvalitné zariadenie a investujte do spálne na mieru. Ak vyberiete správny nábytok, dosiahnete dlhodobo udržateľné riešenie a vaša spálňa vám bude robiť radosť celé roky.

Práca interiérového dizajnéra

My v Ekome máme milých, ústretových a profesionálnych interiérových dizajnérov (architektov). Sú pripravení robiť štýlové a funkčné návrhy, ktoré zohľadnia vaše osobné preferencie. Viete však, v čom spočíva práca interiérového dizajnéra?

Zariadenie exteriéru – od dlažby po fasádu

Ak patríte medzi tých, ktorí aktuálne riešia otázku položenia exteriérovej dlažby, terasy, balkóna, obloženia fasády alebo Vás zaujíma záhradný nábytok, príjmite pozvanie do nášho centra bývania, kde pre Vás naši priatelia zo spoločnosti ProCeram pripravili množstvo interiérových a exteriérových expozícií venovaných práve týmto vonkajším prvkom.

Otváráme New Living Center

Vážení zákazníci, v nadväznosti na aktuálne uvoľňovanie opatrení Vám s radosťou oznamujeme, že od pondelka 19.4.2021 je naše centrum bývania New Living Center pre Vás opäť otvorené. Pre vstup budete potrebovať iba respirátor a negatívny test.

Ako si vybrať kvalitný exteriérový nábytok?

V poslednom čase je vystupuje do popredia dôležitosť mať dobre, pohodlne a funkčne zariadený nielen dom, ale aj terasu, či záhradu.

5 trendov interiérového dizajnu 2021

Od rastúceho významu udržateľných materiálov až po elegantné prvky a oslavy individuality a jedinečnosti. Neutrálne odtiene a prírodné materiály v spojení s moderným priestorom a technológiami. Takto vidia trendové zariadenie interiéru návrhári pre rok 2021.

Nikto nemiluje drevo tak ako my. Nikto nepracuje s drevom ako my.

Rodinná spoločnosť, ktorá už viac ako 100 rokov vyrába nábytok z masívneho dreva pri plnom rešpektovaní životného prostredia.

Potrebujete novú sedačku?

Potrebujete novú sedačku? Hľadáte niečo, čo je dizajnové, kvalitné a trvácne v čase zároveň?

Ako si vybrať šatník?

Výber správneho šatníka pre váš domov je dôležité rozhodnutie, aj keď sa vám to na prvý pohľad nemusí zdať. Šatníkové skrine sú jedným z najpoužívanejších kusov nábytku v domácnosti, mali by ste si vybrať tie, ktoré sú funkčné, zodpovedajú vášmu osobnému štýlu a ladia so zvyškom domácnosti. Nájsť vhodný šatník sa môže zdať zložité. Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám s výberom pomôžu.

Kompletné zariadenie interiéru na kľúč

Keď si od svojho nového bytu, domu či kancelárie prevezmete kľúče, začína sa veľmi vzrušujúca no aj náročná cesta. Prvým krokom je návrh a zariadenie interiéru. Aby ste nemuseli tráviť zbytočný čas hľadaním tej správnej alternatívy, my v EKOMA design sme pre vás pripravili ponuku kompletného zariadenia interiéru na kľúč. Ako to funguje?

Veľký výpredaj skladu v ProCeram-e

Vážení zákazníci, radi by sme Vás pozvali na najväčší výpredaj, aký doteraz spoločnosť ProCeram vo svojej histórii pripravila. Čakajú na vás stovky metrov štvorcových obkladov, dlažieb, hromada batérií, umývadiel, vaní a veľa veľa iného!

Kuchynská linka na mieru: Doprajte si luxus každý deň

Kuchyňa je miestom, kde trávime každý deň. Dôležité je ale podotknúť, že každý trávi v kuchyni čas inak. Niekto varením pre rodinu, iní pripravuje pohostenia pre priateľov, pre niekoho je to štýlové miesto, kde experimentuje a sú aj takí, ktorí kuchyňu využívajú minimálne. Aby kuchynská linka splnila vaše predstavy, dajte si ju vyrobiť na mieru. Ako na to?

Farba roka 2020

Pantone Color Institute, popredná spoločnosť špecializujúca sa na analýzu trendov v oblasti farieb, oznámila, že farbou roka 2020 sa stáva modrá, konkrétne elegantný odtieň Classic Blue. Správny výber farby je veľmi dôležitý, keďže všetko vnímame v prvom rade očami.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

ProCeram pripravuje nové expozície

Spoločnosť ProCeram sa zúčastnila výstavy v Cersaie v talianskej Bologni a vybrala pre svojich zákazníkov novinky pre blížiaci sa rok 2020.

Predvianočná akcia KORATEX: -20% na vybrané koberce len v New Living Center

Koberce predstavujú neoddeliteľnú súčasť bývania, dotvárajú atmosféru domova a plnia úžitkovú a estetickú funkciu.

100% RECYKLOVATEĽNÁ PODLAHA SO SOFISTIKOVANOU ESTETIKOU

Spoločnosť Koratex ponúka novinku - vinylovú podlahu WOVEN, ktorá je 100% recyklovateľná a bez ftalátov.

Originálne kvetináče z produkcie výrobného závodu TechnoArt

Zaujímate sa o dizajn? Chcete, aby bol Váš domov zladený do najmenších detailov? Radi by ste mali doma naozaj originálne a jedinečné doplnky?

Moss znamená mach

V tomto článku sa zameriame na produkty Moss Design. Dôvod je ten, že krásne interiérové doplnky, ktoré môžete vidieť na fotografiách priložených k článku, sú tým najčerstvejším, čo v priestoroch New Living Center a taktiež ProCeramu pribudlo. A to nielen z hľadiska časového ale i vizuálneho. Pretože zelená v podaní Moss Design vyzerá naozaj krásne a sviežo.

Nová mozaika z produkcie výrobného závodu TechnoArt

Pražský showroom Devon & Devon sa po novom môže popýšiť najnovšou mozaikou z produkcie výrobného závodu TechnoArt spoločnosti ProCeram.

TechnoArt nezaháľa

Výrobný závod TechnoArt spoločnosti ProCeram v týchto dňoch spracováva umývadlovú dosku podľa priania zákazníka.

Vyvzorovanie série Liquid Cosmo od talianskeho výrobcu Iris Ceramica

Séria Liquid Cosmo je novinkou z Cersaie 2018. Táto séria budí v showroome Praha a Plzeň spoločnosti ProCeram už teraz značný rozruch, hoci ešte nie je kója hotová.

Aktualizácia spoločných priestorov v New Living Center Praha

Vzorkovňu kúpeľní ProCeram neustále aktualizujeme tak, aby zodovedala aktuálnym trendom a požiavkom na dizajn. Spoločné priestory obmieňame a zariaďujeme tak, aby bol New Living Center plný inšpirácie.

Nové tapety vo vzorkovni Devon&Devon

Minulý týždeň prebehla montáž tapiet vo vzorkovni Devon&Devon v pražskom New Living Center.

Veľkoformátové obklady súčasťou obývačky alebo spálne?

Že vám to znie zvláštne a nedokážete si predstaviť ich využitie v spálni alebo v obývačke? My si to predstaviť vieme, a to veľmi dobre.

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center

Štáb TVBYVANIE.SK natáčal o New Living Center. Viac v článku ...

Stiahnite si novú aplikáciu od IRIS Ceramica a FMG

Výrobcovia obkladov a dlažieb IRIS CERAMICA a FMG disponujú širokým výberom sortimentu a prinášajú vždy prepracované katalógy s dôrazom na emócie.

Vzorkovňa a kúpeľňové dosky z produkcie TechnoArt

Koncom roka 2018 bola slávnostne otvorená nová vzorkovňa spoločnosti ProCeram. Hlavnou prednosťou vzorkovní je prezentácia najnovších dizajnových a technologických trendov. Aj z tohto dôvodu sa sústavne zdokonaľuje a doplňuje o najčerstvejšie novinky odboru.

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projekte Sky Park sú v predaji.

Sky Park Residence, prestížny projekt od svetoznámej architekty Zahy Hadid je už nejaký ten piatok jedným z najviditeľnejších developerských projektov na Slovensku.

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

Pozvánka na varenie s profesionálnym šéfkuchárom

Pozvánka na varenie s profesionálnym šéfkuchárom v designovom showroome HANÁK CENTRUM Bratislava

V ProCerame majú bojovníkov :-)

Spoločnosť ProCeram má na Slovensku nielen nádhernú budovu, ale aj skvelý tím, ktorý vie nielen dobre pracovať, ale sa aj skvelo baviť...

Brink&Campman

Brink&Campman výrobca kusových kobercov predstavuje dizajnérske série – Harlequin, Sanderson, Scion, Morris&Co, Pure Morris, ...

Rezidencia Waltrovka – develop Praha

Projekt Waltrovka investičnej skupiny PENTA asi nie je potreba predstavovať. Investor na území bývalej továrne na výrobu leteckých motorov vybudoval celkom novú štvrť (bez preháňania).

Tapety Devon&Devon – Wallpaper Collection

Wallpaper Collection je řada nástěnných tapet vytvořená ve spolupráci s designéry Francescou Greco, Ninou Farré a Vitem Nesta.

Bratislavský projekt SKY PARK rastie pred očami

Sky Park je jedinečný multifunkčný projekt, navrhnutý svetovým architektonickým štúdiom Zaha Hadid Architects, ktorý prináša do centra Bratislavy dosiaľ nepoznanú úroveň bývania a kancelárskych priestorov.

Devon&Devon – luxusná talianska sanita

Značka Devon&Devon sa zrodila v roku 1989 vo Florencii vďaka podnikateľskej myšlienke Gianniho a Paoly Tanini.

Predstavujeme INTERIOR CONCEPT

Všetko dokonale zladené vzhľadom, materiálom, a predovšetkým vysokou kvalitou. Ucelená ponuka sa volá INTERIOR CONCEPT. Kuchyne, jedálne, stoly, obývacie izby, šatníky a skrine, spálne, detské a študentské izby, pracovne, nábytok do predsiení, kúpeľne a interiérové dveře.

RD neďaleko Plzne

So skúseným architektom Lukášom Janoutom a Stavitelství Šmíd mala spoločnosť ProCeram tú možnosť spolupracovať na projekte výstavby rodinného domu neďaleko Plzne.

Zdravotne nezávadný detský nábytok

Do našich návrhov detských a študentských izieb používame nábytok, ktorý je zdravotne nezávadný a spĺňa všetky Európske normy pre ekologickú výrobu.

Fotenie magazínu Mercury´s na showroome Florim a Iris/FMG

V spolupráci s vybranými modelkami magazínu Mercury´s vznikla zvodná edícia fotografií na vzorkovniach našich dodávateľov v Taliansku - Florim a Iris/FMG.

Orgatec 2018 – Pohodlné sedenie A-bench

Vytvorte si Vašu predstavu o ideálnom pracovnom prostredí a zrealizujte ju s akustickým priečkovým systémom THINK TANK od nemeckého výrobcu Koenig und Neurath.

Kreatívna kultúra stretnutí

Vytvorte si Vašu predstavu o ideálnom pracovnom prostredí a zrealizujte ju s akustickým priečkovým systémom THINK TANK od nemeckého výrobcu Koenig und Neurath.

Nový stroj vo výrobnom závode TechnoArt

Do nášho výrobného závodu TechnoArt sa pridal ďalší nový moderný stroj. Tentokrát sa jedná o najmodernejšiu, vysoko výkonnú frézu, ktorá je určená na výrobu kamenických rohov.

Nová technológia vo výrobnom závode TechnoArt

Vďaka využitiu novej technológie, ktorú sme inštalovali v TechnoArte, dokážeme potlačiť dlaždicu v dokonalom rozlíšení. Samozrejme záleží na kvalite a rozlíšení pôvodnej fotografie , ktorú na dlaždicu nanášame.

Predvianočné stretnutie našich partnerov

28.11.2018 sa konalo predvianočné stretnutie našich partnerov, ktoré neoficiálne otvorilo naše New Living Center – Bratislava, ako Pre-Opening party interiérového centra. Oficiálna časť a teda hlavný Grand Opening bude nasledovať na prelome jar/leto 2019…

Showroom ProCeram Bratislava je už úplne dokončený

Showroom, ktorý vznikol v priestoroch New Living Center Bratislava, je už úplne dokončený. Vo fotogalérii tak môžete do showroomu aspoň z časti nahliadnuť. Samozrejme, je to len malá ochutnávka.

HITECO TEAM # OSVETLENIE, INTELIGENTNÉ BUDOVY, NÁVRHY

Osvetlenie | Smart riešenia

Golfové rodinné domy

Radi sa venujeme unikátnym témam, originálnym konceptom, zaujímavým novinkám vo svete architektúry a dizajnu. Čoraz viac sa stáva, že aj v našich končinách si buduje priestor atraktívny repertoár v odbore.

Súkromný obytný dom Vila Verde

Znovu sa presúvame do Čiech pre inšpiráciu - tentokrát nás očaril súkromný obytný dom Vila Verde. Vyhľadávená rezidenčná lokalita, v ktorej sa nachádza, ponúka blízkosť centra, Pražského hradu a tiež najväčšieho parku Stromovka.

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie - prioritu má dizajn alebo funkčnosť? Po krátkom zamyslení sú, samozrejme, dôležité oboje. Naša téma sa zaoberá práve touto problematikou. V súčasnosti sa pri výbere načrtáva mnoho možností na trhu s najrôznejšími kombináciami, avšak nie je ľahké zvoliť si tú správnu možnosť.

Navštívte nový New Living Center v Bratislave

New Living Center v Bratislave je až na pár malých detailov dokončené a tak nás čaká neoficiálne slávnostné otvorenie. To oficiálne plánujeme začitkom nového roku a budeme radi, pokiaľ sa zúčastníte aj Vy. Takpovediac všetky obchody sú pre verejnosť otvorené už teraz, takže New Living Center môžete navštíviť aj dnes.

Jedinečný showroom Devon&Devon

V novootvorenom New Living Center Bratislava sa v tejto chvíli dokončuje exkluzívny showroom Devon&Devon, jedná sa o taliansku sanitu inšpirovanú architektúrou z konca 19. storočia a začiatku 20. storočia.

Exkluzívne kúpeľňové štúdio v Bratislave

Naše kúpeľňové štúdio je na ploche 1.800 m2 a ponúka Vám všetko od menších formátov po jedinečnú prezentáciu veľkých formátov 160 x 320 cm. Inšpiráciu tak nájdete vo viac než 70 kójach.

Voľné obchodné priestory

Posledný voľný obchodný priestor v budove New Living Center.

New Living Center Bratislava je takmer dokončené

Obchodný dom New Living Center v Bratislave na Rožňavskej ulici je takmer ukončený. Zostávajú posledné úpravy kójí, reklamných nápisov, a iné.

EKOMA Design

Jedáleň je priestor, kde budete nielen obedovať, ale kde budete tráviť čas s rodinou a priateľmi.

Interiér RD pri Olomouci

ProCeram sa spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o na novostavbe RD súkromného investora. Interiér RD mal byť maximálne uzavretý smerom do ulice a otvorený do priestoru záhrady.

Novostavba RD súkromného investora

Predstavujeme Vám ďalší z nádherných projektov, novostavbu RD súkromného investora, na ktorom sa ProCeram spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o.

HITECO TEAM # OSVETLENIE, INTELIGENTNÉ BUDOVY

Návrhy | Realizácia

Aj prepojovacia chodba na WC môže vypadať pekne …

Finálna podoba New Living Center v Bratislave sa úspešne rysuje. V článku sa môžete presvedčiť o tom, ako aj prepojovacia chodba na WC môže vypadať pekne a nadčasovo.

The King´s Hotel & Spa je vo finále SBID International Design Awards

Ocenenie SBID International Design Awards je najprestížnejšie ocenenie interiérov vo svetovom designovom meradle. Ocenenie uznáva, odmeňuje vynikajúci design v celej rade kategórií.

New Living Gardens # Ukážkové zahrady

Ukážkové záhrady

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...