The King´s Hotel & Spa je vo finále SBID International Design Awards

Ocenenie SBID International Design Awards je najprestížnejšie ocenenie interiérov vo svetovom designovom meradle. Ocenenie uznáva, odmeňuje vynikajúci design v celej rade kategórií. Získanie ocenenia SBID International Design Awards je veľkým úspechom – hodnotia ho poprední odborníci z odboru na základe technického obsahu a estetickej kreativity daného projektu.

O ocenenie SBID International Design Awards sa zaujíma celý svet, takže je naozaj veľkou poctou a uznaním toto ocenenie získať.

Medzinárodná porota sa skladá z vedúcich pracovníkov v odbore, vrátane Carlo Camillo, globálneho riaditeľa obchodného designu a vizuálneho merchandesignu u Christian Lauboutina; Helen Brocklebank, generálna riaditeľka spoločnosti Walpole; Stefan Sielaff, riaditeľ pre konštrukčné a multimediálne karosérie, Bentley Motors Ltd; Joe Ferry, riaditeľ umenia a designu v Belmonde; Caroline Villamizar Duque, kreatívny riaditeľ skupiny Quintessentially; Lewis Carnie, vedúca rádia 2, BBC; Sally Brittonová, partnerka v Mishcon de Reya; Sir Michael Dixon, riaditeľ Prírodovedného múzea v Londýne; Kevin Mau, vrchný kreatívny riaditeľ spoločnosti The Boeing Company; Andrew Katz, partner spoločnosti Prospect Hotel Advisors LLC; Jane Prestonová, riaditeľka infraštruktúry Spojeného kráľovstva, spoločnosť Real Estate & Workplace Services, Google a Carlo Castelli, riaditeľka strategického plánovania a designu spoločnosti AECOM, a to sme vymenovali len niekoľko z nich!

Rozvadovský hotel Kings sa dostal do finále v kategórii hotelov, kde po boku hotelov z celého sveta súťaží o toto významné a prestížne ocenenie. Keďže sme pyšným dodávateľom obkladov, dlažieb a sanitárnej techniky do King’s Hotel & Spa, rozhodli sme sa ich podporiť v hlasovaní a priblížiť tento skvelý projekt k výhre. Radi by sme touto cestou požiadali aj Vás a pokiaľ sa Vám projekt páči, kliknite na tento odkaz https://www.internationaldesignexcellenceawards.com/finalist/the-kings-hotel-spa, kde prejdete k hlasovaniu kliknutím na ikonu „Vote for this Finalist“, vyplníte svoje kontaktné údaje a hlasovanie dokončíte kliknutím na ikonu „confirm vote“.

Projekt vznikol v architektonickom štúdiu Archina Design, konkrétne u pána architekta Iva Nahálka. Jedná sa o jedinečnú a výnimočnú stavbu, takže by bola škoda neprispieť svojim hlasom k získaniu výhry, ktorá by mohla putovať do Českej republiky.

Ďakujeme, tím ProCeram

The King´s Hotel & Spa je vo finále SBID International Design Awards

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...