Prestížna realizácia ProCeram na Jurkovičovej Teplárni

Vážení zákazníci,

radi by sme Vám predstavili finálne fotografie realizácie nášho partnera ProCeram na prestížnom projekte rekonštrukcie ikonickej architektonickej pamiatky – Jurkovičovej Teplárne.

Tento projekt je súčasťou medzinárodne významného projektu Sky Park z pera svetoznámej architektky Zahy Hadid. Celý komplex sa skladá zo štyroch rezidenčných veží (štvrtá z nich je aktuálne vo výstavbe) Sky Park Residence, smart kancelárskej budovy novej generácie Sky Park Offices a už spomínanej rekonštrukcie Jurkovičovej Teplárne. Na každom z týchto projektov ProCeram spolupracuje ako dodávateľ obkladov, dlažieb a v prípade rezidenčnej časti aj komplet sanitárnej keramiky a techniky.

Na Jurkovičovu tepláreň bola dodaná dlažba určenú do spoločných priestrorov, chodieb, schodísk, coworking priestorov, zasadačiek a sociálnych zariadení. Ide o sériu Le Veneziane od talianskeho výrobcu Florim, vo formátoch 60 × 120 cm a 30 × 60 cm. Na schodiskách nájdete odtieň Castello, pričom v detaile prvého a posledného schodu každého schodiskového ramena je pre vizuálne odlíšenie použitý odtieň Cannaregio. Tento detail je v podaní ProCeram-u realizovaný oveľa krajšie a kvalitnejšie, ako je štandardná realizacia tohto typu. V ostatných priestoroch je použitý odtieň San Polo. Všetky materiály sú s povrchom R+ptv.

 

Prestížna realizácia ProCeram na Jurkovičovej Teplárni

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...