Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

„Natáčanie prebiehalo takmer samo. Nakrúcanie v tak dizajnových priestoroch, akými sú showroomy v New Living Centre, je pre štáb skutočný zážitok. Verím, že je to zážitok aj pre klientov. Po novom sme schopní na mieste nakrúcania rozložiť celé mobilné štúdio TV Bydlení aj s online strižňou. Práca je tak oveľa rýchlejšia a efektívnejšia.“, hovorí moderátor a riaditeľ spoločnosti Míra Hejda.

Tešiť sa tak môžete na relácie o naozaj komplexnom využití veľkoformátových obkladov a dlažieb, pričom sa budeme venovať aj spracovaniu týchto obkladov vo forme logotypov alebo iných dizajnových prvkov. Nebude chýbať inšpirácia ako dizajnový nábytok, luxusné postele alebo exkluzívny luster v hodnote viac ako 40.000 €. Predstavíme pripravovanú expozíciu záhradnej architektúry s bioklimatickou pergolou a prepojením interiéru s exteriérom. Inými slovami, uvidíte naozaj komplexný záber tém venovaných bývaniu. Pretože to všetko nájdete v našom New Living Centre.

„Radi sa sem čoskoro vrátime. Pripravujeme postupné kroky pre rozšírenie našej televízie aj pre slovenský trh. Stránka www.tvbyvanie.sk už bola spustená a na jej obsahu naplno pracujeme.“, dodáva Míra Hejda.

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...