ProCeram # Obklady, dlažby, vybavenie kúpeľne

Spoločnosť ProCeram s.r.o. je významným dodávateľom obkladov, dlažieb a vybavenie kúpeľne na Slovensku aj v Českej republike (najväčší showroom v New Living Center – Praha viac ako 3000 m2).

Nie sme ale len predajcovia – dokážeme Vám zároveň poradiť či navrhnúť kompletné riešenie. Naši klienti sú ako koncoví zákazníci, tak i remeselníci, architekti, stavebné či developerské firmy. Široké portfólio produktov osloví ako klientov, ktorí uprednostňujú nižšiu cenu, tak aj najnáročnejšiu klientelu.

Z ponuky produktov obklady a dlažby u nás nájdete populárneho českého výrobca RAKO, ale aj popredných európskych výrobcov ako Pamesa, Impronta, FMG, Rex, Antica Ceramica, Cotto Petrus a mnohé ďalšie. Okrem bežne používaných rozmerov obkladov a dlažieb u nás môžete zakúpiť aj veľké formáty až do rozmeru 160×320 cm (veľkoformátové dlažby).

V ponuke disponujeme tiež veľkým množstvom tovaru pre vybavenie kúpeľne – sanitárnej keramiky či techniky a kompletného vybavenia kúpeľní (kúpeľňový nábytok). Nie je tak prekážkou vybrať si vhodný typ WC, umývadlá, sprchovacieho kúta či vodovodné batérie, kúpeľňové skrinky, zrkadlá atď. Z popredných výrobcov uvádzame firmy JIKA, Hatria, Laufen, Kaldewei, Hansgrohe či Riho.

Zákazník okrem vybraných produktov u nás môže zakúpiť potrebné technické príslušenstvo aj stavebnú chémiu ako sú lepidlá, silikóny, škárovacej hmoty, ai. Podľa použitia obkladov a dlažieb je dôležité zvoliť správnu stavebnú chémiu a potrebné príslušenstvo – s týmto Vám poradia náš preškolený personál.

Vlastníme výrobný závod TechnoArt. Vďaka tomu je v našich silách zákazníkovi vyhovieť v následnom spracovaní keramických obkladov a dlažieb. Okrem štandardizovaných tvaroviek vyrábaných vo veľkých sériách sa sústreďujeme na zákazkovú atypickú výrobu s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi.
Sme schopní individuálne vyrobiť sokle, schodové prvky, lištela, mozaiky, kuchynské dosky, schodiská, krbové dosky, logá, nápisy, ai. Náš výrobný závod zahŕňa rezanie vodným lúčom, leštenie hrán, pokovanie aj pieskovanie.

Pod značkou A-keramika, prevádzkujeme vlastný online e-shop, prostredníctvom ktorého ponúkame zákazníkom ako štandardné produkty z nášho portfólia, ale aj rôzne akčné produkty, výpredaje, malometrážne zvyšky či dočasné outlet produkty ako sú napr. nadnormatívne zvyšky z veľkých projektov alebo nerealizovaných zákaziek .

Sme číslo jedna v dodávkach do predných pražských developerských projektov. Už niekoľko rokov nám patrí prvenstvo na developerskom trhu, kedy dodávame do nadpolovičnej väčšiny všetkých bytových projektov v Prahe. Našimi klientmi sú kľúčové spoločnosti ako Central Group, Finep, YIT, Daramis a ďalšie.

ProCeram # Obklady, dlažby, vybavenie kúpeľne

Novinky

Obklady a dlažby v nákupných centrách

Nákupné centrá sú z hľadiska použitých dlažieb špecifickým typom priestoru - nároky na pevnosť a odolnosť materiálu sú z dôvodu neustáleho pohybu ľudí vysoké ...

Príďte si k nám vyskúšať funkčné batérie

Výber kúpeľňovej batérie nemusí prebiehať iba vizuálnou formou - ak navštívite showroom ProCeram, ...

Zmena otváracích hodín od 1.2.2024

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o otváracích hodinách nášho centra bývania a dizajnu, platných od 1.2.2024 ...

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...