ProCeram # Obklady, dlažby, vybavenie kúpeľne

Spoločnosť ProCeram s.r.o. je významným dodávateľom obkladov, dlažieb a vybavenie kúpeľne na Slovensku aj v Českej republike (najväčší showroom v New Living Center – Praha viac ako 3000 m2).

Nie sme ale len predajcovia – dokážeme Vám zároveň poradiť či navrhnúť kompletné riešenie. Naši klienti sú ako koncoví zákazníci, tak i remeselníci, architekti, stavebné či developerské firmy. Široké portfólio produktov osloví ako klientov, ktorí uprednostňujú nižšiu cenu, tak aj najnáročnejšiu klientelu.

Z ponuky produktov obklady a dlažby u nás nájdete populárneho českého výrobca RAKO, ale aj popredných európskych výrobcov ako Pamesa, Impronta, FMG, Rex, Antica Ceramica, Cotto Petrus a mnohé ďalšie. Okrem bežne používaných rozmerov obkladov a dlažieb u nás môžete zakúpiť aj veľké formáty až do rozmeru 160×320 cm (veľkoformátové dlažby).

V ponuke disponujeme tiež veľkým množstvom tovaru pre vybavenie kúpeľne – sanitárnej keramiky či techniky a kompletného vybavenia kúpeľní (kúpeľňový nábytok). Nie je tak prekážkou vybrať si vhodný typ WC, umývadlá, sprchovacieho kúta či vodovodné batérie, kúpeľňové skrinky, zrkadlá atď. Z popredných výrobcov uvádzame firmy JIKA, Hatria, Laufen, Kaldewei, Hansgrohe či Riho.

Zákazník okrem vybraných produktov u nás môže zakúpiť potrebné technické príslušenstvo aj stavebnú chémiu ako sú lepidlá, silikóny, škárovacej hmoty, ai. Podľa použitia obkladov a dlažieb je dôležité zvoliť správnu stavebnú chémiu a potrebné príslušenstvo – s týmto Vám poradia náš preškolený personál.

Vlastníme výrobný závod TechnoArt. Vďaka tomu je v našich silách zákazníkovi vyhovieť v následnom spracovaní keramických obkladov a dlažieb. Okrem štandardizovaných tvaroviek vyrábaných vo veľkých sériách sa sústreďujeme na zákazkovú atypickú výrobu s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi.
Sme schopní individuálne vyrobiť sokle, schodové prvky, lištela, mozaiky, kuchynské dosky, schodiská, krbové dosky, logá, nápisy, ai. Náš výrobný závod zahŕňa rezanie vodným lúčom, leštenie hrán, pokovanie aj pieskovanie.

Pod značkou A-keramika, prevádzkujeme vlastný online e-shop, prostredníctvom ktorého ponúkame zákazníkom ako štandardné produkty z nášho portfólia, ale aj rôzne akčné produkty, výpredaje, malometrážne zvyšky či dočasné outlet produkty ako sú napr. nadnormatívne zvyšky z veľkých projektov alebo nerealizovaných zákaziek .

Sme číslo jedna v dodávkach do predných pražských developerských projektov. Už niekoľko rokov nám patrí prvenstvo na developerskom trhu, kedy dodávame do nadpolovičnej väčšiny všetkých bytových projektov v Prahe. Našimi klientmi sú kľúčové spoločnosti ako Central Group, Finep, YIT, Daramis a ďalšie.

ProCeram # Obklady, dlažby, vybavenie kúpeľne

Novinky

Veľký výpredaj skladu v ProCeram-e

Vážení zákazníci, radi by sme Vás pozvali na najväčší výpredaj, aký doteraz spoločnosť ProCeram vo svojej histórii pripravila. Čakajú na vás stovky metrov štvorcových obkladov, dlažieb, hromada batérií, umývadiel, vaní a veľa veľa iného!

Od 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava otvorené

Vážení zákazníci, na základe najnovších informácií UVZSR a uvoľnení opatrení je od pondelka 11.5.2020 New Living Centrum Bratislava OTVORENÉ podľa bežných otváracích hodín.

Predvianočné stretnutie našich partnerov 2019

V čase predvianočnom, a to 28.11.2019 sa konal u nás v New Living Center Bratislava veľkolepý vianočný večierok inšpirovaný minuloročným úspešným slávnostným otvorením centra.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...