Devon&Devon – luxusná talianska sanita

Značka Devon&Devon sa zrodila v roku 1989 vo Florencii vďaka podnikateľskej myšlienke Gianniho a Paoly Tanini. Pár architektov riadi firmu od samého začiatku, pretože zdieľajú manažérsku a kreatívnu víziu, ako vytvoriť kompletnú a harmonickú kúpeľňu, inšpirovanú atmosférou európskej tradície a veľmi rafinovaným americkým designom prvej polovice dvadsiateho storočia. Spoločne prispeli k rastu a medzinárodnému uznaniu značky. Dnes značka Devon&Devon exportuje do viac než osemdesiatich zemí sveta.

V prísnych geometrických tvaroch a jednoduchých formách kolekcií Devon&Devon sa premietajú inšpirácie, nákresy a poznámky z ciest, ale tiež každodenný život. To všetko prispieva k vytvoreniu jedinečných kolekcií, vďaka ktorým si vybavíte práve Vašu kúpeľňu nezameniteľným štýlom.

Devon&Devon reinterpretuje pôvodný tradičný vzhľad  minulých čias a pretvárajú ich vlastným, jedinečným a nezameniteľným štýlom. Výsledkom je elegantný eklektický štýl, ktorý je zmesou Art Déco, zlatého veku, viktoriánskeho veku a florentskej renesancie, ale tiež jazzového veku a úžasnej hollywoodskej atmosféry. Kúpeľňa Devon&Devon – to je jednoduchý šarm, sofistikovanosť a nadčasovosť.

Každý deň vdychujú život výtvorom Devon&Devon remeselný odborníci z malých výrobných firiem, rozprestretých v najlepších oblastiach Talianska a Európy. Ich talent a tiež vedomosti ju trpezlivo predávajú z generácie na generáciu a výsledkom je výrobná filozofia s absolútnym dôrazom na detail a kvalitu.

Devon&Devon – luxusná talianska sanita

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...