Ekoma design – kompletná realizácia stavby a interiérov kancelárií Microsoft Slovakia

Ak by sme si presne spočítali, koľko času dlhodobo venujeme zotrvaním na pracovisku a doma, často by nám vyšiel veľmi zaujímavý pomer. Preto konštatovanie, že kancelária je pre väčšinu z nás druhým domovom, je dokonale pravdivé. Kancelária by preto mala byť nielen funkčne navrhnutá, ale mala by byť predovšetkým pohodlná pre svojich užívateľov. O ideálnom priestore preto hovoríme vtedy, keď sú funkcia, dizajn a pohodlie v rovnováhe.

Naši partneri Ekoma design sú na návrhy a realizácie kancelárskych priestorov špecialisti. To potvrdzuje aj spoločnosť Microsoft Slovakia, ktorej zamestnanci si už užívajú svoje nové priestory v krásnom objekte Pradiareň 1900, ktoré navrhli architekti z Rules architekti a od holopriestoru zrealizoval tím Ekoma design, vrátane všetkých technológií.

Príďte sa o tom presvedčiť do showroom-u našich partnerov Ekoma design, kde na Vás okrem bytového nábytku čaká aj množstvo kvalitného kancelárskeho vybavenia. Iba v našom centre bývania a dizajnu na Rožňavskej 4 v Bratislave. Tešíme sa na Vás!

Autori návrhu: Rules architekti

Generálny dodávateľ: Ekoma design

Foto: Ekoma design

Ekoma design – kompletná realizácia stavby a interiérov kancelárií Microsoft Slovakia

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...