Ekoma Design # Návrhy a realizácie interiérov

Ekoma Design pôsobí na trhu s nábytkom od roku 1995. Zabezpečujeme komplexné návrhy a realizácie interiérov ako sú rodinné domy a bytové interiéry, kancelárske priestory, hotely, reštaurácie, kongresové sály až po rôzne partnerské projekty.

Riešime kompletne celé interiéry alebo iba časť interiéru, podľa želaní našich zákazníkov.

Pri realizácii interiérov používame nábytok od renomovaných zahraničných výrobcov nábytku. Prvky na mieru potrebné pre daný interiér vyrábame na Slovensku. Zahraničných výrobcov oficiálne zastupujeme na Slovensku ako autorizovaný predajca.

Najznámejšie zastupované značky nábytku spoločnosti Ekoma Design sú Arketipo a Cierre (výroba kožených sedačiek), Cattelan Italia (jedálenské stoly a stoličky, interiérový nábytok). Ďalej Armony cucine (kuchynské linky), Jesse (šatníkové systémy, obývacie zostavy, interiérový nábytok). Z kategórie kancelárskeho nábytku potom Koenig und Neurath, Haworth či Brunner (stoličky, kongresové zariadenie, zariadenie pre domovy sociálnych služieb).

Pracujeme aj ako kuchynské štúdio, ktoré rieši 2D a 3D návrhy kuchynských liniek. Kuchyne ponúkame pre našich individuálnych zákazníkov ako aj veľké dodávky  pre partnerské projekty napríklad projekty Hlboká, Panorama City, Stromová, Zuckermandel, Fuxova, Klingerova.

Dlhoročné skúsenosti a dobré dlhodobé vzťahy s našimi dodávateľmi nám umožňujú poskytovať kvalitný servis našim zákazníkom.

Našim cieľom je poskytovať našim zákazníkom maximum služieb k ich spokojnosti.

Ekoma Design # Návrhy a realizácie interiérov

Novinky

Spálňa na mieru? Prečo nie!

Spálňa je miesto, kde trávite veľa času oddychom, a preto je správny výber nábytku do spálne jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré musíte urobiť. Stavte na kvalitné zariadenie a investujte do spálne na mieru. Ak vyberiete správny nábytok, dosiahnete dlhodobo udržateľné riešenie a vaša spálňa vám bude robiť radosť celé roky.

Práca interiérového dizajnéra

My v Ekome máme milých, ústretových a profesionálnych interiérových dizajnérov (architektov). Sú pripravení robiť štýlové a funkčné návrhy, ktoré zohľadnia vaše osobné preferencie. Viete však, v čom spočíva práca interiérového dizajnéra?

Ako si vybrať kvalitný exteriérový nábytok?

V poslednom čase je vystupuje do popredia dôležitosť mať dobre, pohodlne a funkčne zariadený nielen dom, ale aj terasu, či záhradu.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...