Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projekte Sky Park sú v predaji.

Sky Park Residence, prestížny projekt od svetoznámej architekty Zahy Hadid je už nejaký ten piatok jedným z najviditeľnejších developerských projektov na Slovensku. Tak ako názov Sky Park rezonuje v odborných kruhoch, rovnako aj jeho fyzická podoba je nepriehliadnuteľná. Už teraz významne dotvára panorámu nášho hlavného mesta. Predaj bytov z kolekcie Penthouses & Panoramatic Collection Apartments si však developer nechal na záver, ako pomyselnú čerešničku na torte. A treba uznať, že je mimoriadne sladká.

Najluxusnejší byt v kategórii Penthouse disponuje výmerou 260 m 2 a okrem obytného priestoru ponúka aj terasu s možnosťou umiestnenia vírivky. Dopĺňajú ju dve lodžie ktoré majú spolu s terasou dohromady 35 štvorcových metrov. Byt tvoria okrem vstupnej haly, priestrannej obývacej izby, kuchyne, jedálne a čitárne aj 2 spálne s lodžiami, 2 izby, 3 šatníky, 3 kúpeľne a 2 WC. Špecialitou je možnosť umiestnenia sauny do jednej zo spální, presklený vínny bar alebo prioritné privolanie výťahu.

Na 27. a 28. poschodí sú byty kategórie Panoramatic a ide o byty vyššieho štandardu. Veľkorysá výmera bytov až do 160 m 2 s 35 m 2 terasami, sľubuje podobne exkluzívne bývanie. Na každom Panoramatic podlaží sa nachádza 6 bytov vo vyššom štandarde, vybavených rekuperáciou vzduchu a chladením. Pri štvorizbových bytoch je štandardom panoramatický výhľad na tri svetové strany. A podobne ako o byty z kategórie Penthouse, aj o byty kategórie Panoramatic je veľký záujem.

Okrem veľkorysých výmer ponúkajú tieto byty aj vysoko nadštandardné možnosti zariadenia a dispozičného riešenia . Ako príklad možno uviesť možnosť oddelenia menšej časti penthouse bytu od hlavnej časti a vytvoriť tak pridružený, samostatný byt. Rovnako pri tvorbe interiéru má vlastník bytu absolútnu slobodu. Byty tejto kategórie sú špecialitou nielen v kontexte bytovej výstavby v Bratislave. Podobné byty, navyše s podpisom architekty Zahy Hadid, patria medzi najprestížnejšie kdekoľvek na svete. Byty kolekcie Penthouses & Panoramatic Collection Apartments preto spĺňajú tie naprísnejšie investičné kritériá.

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projekte Sky Park sú v predaji.

Napište nám do New Living CenterV našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...