HITECO TEAM # OSVETLENIE, INTELIGENTNÉ BUDOVY

HITECO TEAM a.s. pôsobí na trhu v oblasti elektroinštalácií od roku 2010, pôvodne sme fungovali pod značkou Hiteco s.r.o. 1994-2017  a SLOS Bratislava s.r.o. 1992-1997, čo naznačuje, že skúsenosti čerpáme z takmer 30 ročnej praxe.

Naša filozofia “Synergia nápadov a riešení” nás však sprevádza počas celej doby.

V oblasti inteligentných inštalácií v spolupráci s GIRA  KNX instabus EIB sme navrhli a realizovali niekoľko stoviek domov a priestorov po celom Slovensku.

Koncept riadiaceho systému nám umožňuje na jednej strane splniť požiadavky klienta na jednoduché a prehľadné ovládanie-správu objektu a na strane druhej, integráciu rôznych technológií do jedného funkčného celku bez potreby zaťažovať užívateľa objektu  s ohľadom na šetrenie energií.

Naše produkty vieme taktiež integrovať do systémov LOXONE, CRESTRON. Spolupracujeme aj   s  výrobcom  Zennio,  MDT a iné.

Projekcia osvetlenia, svetlo-technické posudky, výpočty a dodávky svietidiel tvoria ďalší celok ,v ktorom vieme byť nápomocní.

Našou snahou je skĺbiť požiadavky klienta na dizajn, požiadavky vyplývajúce z normatívnych predpisov a v dnešnej dobe dôležitú energetickú efektívnosť svetelnej sústavy.
V splnení vyššie spomenutého nám napomáhajú výrobky renomovaných značiek Zumtobel a BEGA.

V spolupráci s ateliérom DUMA sme realizovali záhradu NEW LIVING GARDENS, do ktorej Vás pozývame. Svietidlá BEGA, ktoré sa pri realizácii použili majú garanciu výroby 20 rokov pre všetky komponety LED.

Nech je váš sen o dokonalom bývaní akokoľvek náročný či unikátny, s našimi skúsenosťami nič nie nemožné a vieme uspokojiť i najnáročnejších zákazníkov.

 

Otváracie hodiny prevádzky:

Pondelok – Piatok:          8:00 – 17:00 (po dohode s klientom aj v inom čase)

Sobota:                                 Individuálne, podľa dohody s klientom

HITECO TEAM # OSVETLENIE, INTELIGENTNÉ BUDOVY

Novinky

Inovatívne osvetlenie tvorí interiéry

Modular Lighting Instruments patrí medzi tie značky, ktoré iba nevyrábajú, ale tvoria.

Zmena otváracích hodín od 1.2.2024

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o otváracích hodinách nášho centra bývania a dizajnu, platných od 1.2.2024 ...

Svetlo v podaní Bega a Hiteco Team

Čo podľa Vás tvorí architektúru? Je to hmota – materiál vytvorený prírodou a dotvorený človekom? Je to dizajn, ktorý prostredníctvom našich očí osloví mozog a srdce? Nech považujete za dôležitý ktorýkoľvek element architektúry, je tu jeden, bez ktorého by interakcia srdca s hmotou nebola možná.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...