Novinky a akcie

Najnovšie informácie od vystavovateľov alebo z celého New Living Center - Bratislava.

Pozrite sa na novinky, akcie a zaujímavosti naprieč celým spektrom predajcov nášho centra.

Pre jednoduchšiu orientáciu môžete použiť filtrovanie noviniek podľa typu novinky a / alebo podľa predajne.

Zmena otváracích hodín od 1.2.2024

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o otváracích hodinách nášho centra bývania a dizajnu, platných od 1.2.2024 ...

Köenig und Neurath – nemecká firma

Radi by sme vám predstavili nášho dodávateľa Köenig und Neurath. Popredná značka špecializujúca sa na kancelársky nábytok a izbové systémy má srdce, ktoré bije na zeleno. Ich kancelárske riešenia na mieru treba jednoducho zažiť.

Arketipo: Taliansky nábytok s rodinnou tradíciou

Toskánsko, Florencia a jej okolie priťahovalo ľudí po celé storočia. Stretávali sa tu rôzni remeselníci aj veľkí majstri dizajnu a vzdelávania. Ranná káva, neustále sa meniace módne trendy a vrodený taliansky štýl je súčasťou tohto zaujímavého miesta, kde má svoj domov rodina Cattelan. Krásne prostredie historického mesta a osobnosti tejto rodiny spolu vytvárajú víziu a pomáhajú definovať unikátny štýl nábytku, ktorý je dnes súčasťou mnohých slovenských domovov.

Spálňa na mieru? Prečo nie!

Spálňa je miesto, kde trávite veľa času oddychom, a preto je správny výber nábytku do spálne jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré musíte urobiť. Stavte na kvalitné zariadenie a investujte do spálne na mieru. Ak vyberiete správny nábytok, dosiahnete dlhodobo udržateľné riešenie a vaša spálňa vám bude robiť radosť celé roky.

Práca interiérového dizajnéra

My v Ekome máme milých, ústretových a profesionálnych interiérových dizajnérov (architektov). Sú pripravení robiť štýlové a funkčné návrhy, ktoré zohľadnia vaše osobné preferencie. Viete však, v čom spočíva práca interiérového dizajnéra?

Zariadenie exteriéru – od dlažby po fasádu

Ak patríte medzi tých, ktorí aktuálne riešia otázku položenia exteriérovej dlažby, terasy, balkóna, obloženia fasády alebo Vás zaujíma záhradný nábytok, príjmite pozvanie do nášho centra bývania, kde pre Vás naši priatelia zo spoločnosti ProCeram pripravili množstvo interiérových a exteriérových expozícií venovaných práve týmto vonkajším prvkom.

Ako si vybrať kvalitný exteriérový nábytok?

V poslednom čase je vystupuje do popredia dôležitosť mať dobre, pohodlne a funkčne zariadený nielen dom, ale aj terasu, či záhradu.

5 trendov interiérového dizajnu 2021

Od rastúceho významu udržateľných materiálov až po elegantné prvky a oslavy individuality a jedinečnosti. Neutrálne odtiene a prírodné materiály v spojení s moderným priestorom a technológiami. Takto vidia trendové zariadenie interiéru návrhári pre rok 2021.

Nikto nemiluje drevo tak ako my. Nikto nepracuje s drevom ako my.

Rodinná spoločnosť, ktorá už viac ako 100 rokov vyrába nábytok z masívneho dreva pri plnom rešpektovaní životného prostredia.

Potrebujete novú sedačku?

Potrebujete novú sedačku? Hľadáte niečo, čo je dizajnové, kvalitné a trvácne v čase zároveň?

Ako si vybrať šatník?

Výber správneho šatníka pre váš domov je dôležité rozhodnutie, aj keď sa vám to na prvý pohľad nemusí zdať. Šatníkové skrine sú jedným z najpoužívanejších kusov nábytku v domácnosti, mali by ste si vybrať tie, ktoré sú funkčné, zodpovedajú vášmu osobnému štýlu a ladia so zvyškom domácnosti. Nájsť vhodný šatník sa môže zdať zložité. Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám s výberom pomôžu.

Kompletné zariadenie interiéru na kľúč

Keď si od svojho nového bytu, domu či kancelárie prevezmete kľúče, začína sa veľmi vzrušujúca no aj náročná cesta. Prvým krokom je návrh a zariadenie interiéru. Aby ste nemuseli tráviť zbytočný čas hľadaním tej správnej alternatívy, my v EKOMA design sme pre vás pripravili ponuku kompletného zariadenia interiéru na kľúč. Ako to funguje?

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projekte Sky Park sú v predaji.

Sky Park Residence, prestížny projekt od svetoznámej architekty Zahy Hadid je už nejaký ten piatok jedným z najviditeľnejších developerských projektov na Slovensku.

Televízia v priestoroch New Living Center Bratislava!

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku.

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný. Diela budu v New Living Center Bratislava inštalované do 22. marca 2019.

Pozvánka na varenie s profesionálnym šéfkuchárom

Pozvánka na varenie s profesionálnym šéfkuchárom v designovom showroome HANÁK CENTRUM Bratislava

Rezidencia Waltrovka – develop Praha

Projekt Waltrovka investičnej skupiny PENTA asi nie je potreba predstavovať. Investor na území bývalej továrne na výrobu leteckých motorov vybudoval celkom novú štvrť (bez preháňania).

Tapety Devon&Devon – Wallpaper Collection

Wallpaper Collection je řada nástěnných tapet vytvořená ve spolupráci s designéry Francescou Greco, Ninou Farré a Vitem Nesta.

Bratislavský projekt SKY PARK rastie pred očami

Sky Park je jedinečný multifunkčný projekt, navrhnutý svetovým architektonickým štúdiom Zaha Hadid Architects, ktorý prináša do centra Bratislavy dosiaľ nepoznanú úroveň bývania a kancelárskych priestorov.

Devon&Devon – luxusná talianska sanita

Značka Devon&Devon sa zrodila v roku 1989 vo Florencii vďaka podnikateľskej myšlienke Gianniho a Paoly Tanini.

RD neďaleko Plzne

So skúseným architektom Lukášom Janoutom a Stavitelství Šmíd mala spoločnosť ProCeram tú možnosť spolupracovať na projekte výstavby rodinného domu neďaleko Plzne.

Zdravotne nezávadný detský nábytok

Do našich návrhov detských a študentských izieb používame nábytok, ktorý je zdravotne nezávadný a spĺňa všetky Európske normy pre ekologickú výrobu.

Fotenie magazínu Mercury´s na showroome Florim a Iris/FMG

V spolupráci s vybranými modelkami magazínu Mercury´s vznikla zvodná edícia fotografií na vzorkovniach našich dodávateľov v Taliansku - Florim a Iris/FMG.

Orgatec 2018 – Pohodlné sedenie A-bench

Vytvorte si Vašu predstavu o ideálnom pracovnom prostredí a zrealizujte ju s akustickým priečkovým systémom THINK TANK od nemeckého výrobcu Koenig und Neurath.

Kreatívna kultúra stretnutí

Vytvorte si Vašu predstavu o ideálnom pracovnom prostredí a zrealizujte ju s akustickým priečkovým systémom THINK TANK od nemeckého výrobcu Koenig und Neurath.

Nový stroj vo výrobnom závode TechnoArt

Do nášho výrobného závodu TechnoArt sa pridal ďalší nový moderný stroj. Tentokrát sa jedná o najmodernejšiu, vysoko výkonnú frézu, ktorá je určená na výrobu kamenických rohov.

Nová technológia vo výrobnom závode TechnoArt

Vďaka využitiu novej technológie, ktorú sme inštalovali v TechnoArte, dokážeme potlačiť dlaždicu v dokonalom rozlíšení. Samozrejme záleží na kvalite a rozlíšení pôvodnej fotografie , ktorú na dlaždicu nanášame.

Predvianočné stretnutie našich partnerov

28.11.2018 sa konalo predvianočné stretnutie našich partnerov, ktoré neoficiálne otvorilo naše New Living Center – Bratislava, ako Pre-Opening party interiérového centra. Oficiálna časť a teda hlavný Grand Opening bude nasledovať na prelome jar/leto 2019…

Showroom ProCeram Bratislava je už úplne dokončený

Showroom, ktorý vznikol v priestoroch New Living Center Bratislava, je už úplne dokončený. Vo fotogalérii tak môžete do showroomu aspoň z časti nahliadnuť. Samozrejme, je to len malá ochutnávka.

Navštívte nový New Living Center v Bratislave

New Living Center v Bratislave je až na pár malých detailov dokončené a tak nás čaká neoficiálne slávnostné otvorenie. To oficiálne plánujeme začitkom nového roku a budeme radi, pokiaľ sa zúčastníte aj Vy. Takpovediac všetky obchody sú pre verejnosť otvorené už teraz, takže New Living Center môžete navštíviť aj dnes.

Jedinečný showroom Devon&Devon

V novootvorenom New Living Center Bratislava sa v tejto chvíli dokončuje exkluzívny showroom Devon&Devon, jedná sa o taliansku sanitu inšpirovanú architektúrou z konca 19. storočia a začiatku 20. storočia.

Exkluzívne kúpeľňové štúdio v Bratislave

Naše kúpeľňové štúdio je na ploche 1.800 m2 a ponúka Vám všetko od menších formátov po jedinečnú prezentáciu veľkých formátov 160 x 320 cm. Inšpiráciu tak nájdete vo viac než 70 kójach.

Voľné obchodné priestory

Posledný voľný obchodný priestor v budove New Living Center.

New Living Center Bratislava je takmer dokončené

Obchodný dom New Living Center v Bratislave na Rožňavskej ulici je takmer ukončený. Zostávajú posledné úpravy kójí, reklamných nápisov, a iné.

Interiér RD pri Olomouci

ProCeram sa spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o na novostavbe RD súkromného investora. Interiér RD mal byť maximálne uzavretý smerom do ulice a otvorený do priestoru záhrady.

Novostavba RD súkromného investora

Predstavujeme Vám ďalší z nádherných projektov, novostavbu RD súkromného investora, na ktorom sa ProCeram spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o.

The King´s Hotel & Spa je vo finále SBID International Design Awards

Ocenenie SBID International Design Awards je najprestížnejšie ocenenie interiérov vo svetovom designovom meradle. Ocenenie uznáva, odmeňuje vynikajúci design v celej rade kategórií.

V našom centre bývania nájdete...

NAVŠTÍVTE NÁS ...